Tomasz Lis ma nową dziewczynę. Ukochana dziennikarza ma oryginalną pasję

Tomasz Lis ma mieć nową partnerkę. Domniemana ukochana dziennikarza nie jest związana ze światem mediów.

Kariera Tomasza Lisa w ostatnich tygodniach stanęła pod znakiem zapytania. Dziennikarz pożegnał się ze stanowiskiem redaktora naczelnego "Newsweeka". Do tej pory nie wiadomo, co było tego bezpośrednią przyczyną, ale w mediach pojawiły się oskarżenia o mobbing. Wygląda jednak na to, że w życiu prywatnym Lisa wszystko zmierza w dobrym kierunku. Pudelek ujawnił, że znalazł on nową miłość.

Zobacz wideo Jak kiedyś wyglądała praca dziennikarza sejmowego. Opowiada Andrzej Morozowski

Tomasz Lis ma nową partnerkę

Portal podał, że Tomasz Lis związał się z niejaką Moniką. Domniemana partnerka dziennikarza jest trenerką rozwoju osobistego, a na swojej stronie internetowej przekonuje, że umie nauczyć, jak połączyć odpowiednią formę psychiczną i fizyczną. Pisząc o sobie informuje ponadto, że jest mistrzynią kick-boxingu oraz instruktorką pływania. Zdradza też, że kocha podróże.

Z ciekawości do ludzi i świata oraz by uczyć się od mistrzów zwiedziłam pół świata. Po wielu latach poszukiwań, uczestnictwa w morzu kursów i szkoleń dotyczących funkcjonowania ciała i umysłu w jedności trafiłam na kompletną, uniwersalną, prostą metodę, która poprawia jakość życia na każdym poziomie, obejmując ciało, umysł i duch jako jedno.

Niedawno do problemów byłego męża odniosła się Hanna Lis. W opublikowanym na Instagramie oświadczeniu potwierdziła, że proces rozwodowy już się zakończył.

Szanowni dziennikarze, moim byłym mężem rozstałam się (w zgodzie) wiele lat temu, a w tym roku doprowadzony został do finału rozwód z mojego powództwa. Zatem uprzejmie proszę was o niekierowanie do mnie więcej pytań dotyczących mojego byłego męża - napisała na InstaStories Hanna Lis.

Nowa partnerka Tomasza Lisa jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie niekiedy pozuje z celebrytami z pierwszych stron gazet. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.