Jacek Jelonek w żałobie. "Moje serce jest złamane"

Jacek Jelonek w instagramowej relacji wyznał, że nie żyje jego bliski przyjaciel. Hiszpański artysta od miesięcy walczył z nowotworem.

Antonio Ibánez w 2021 roku dowiedział się, że cierpi na chłoniaka. Aktor znany z serialu "Aida" nie poddał się bez walki - w ostatnich miesiącach przechodził wyczerpującą chemioterapię. O postępach w leczeniu informował fanów na Instagramie. 12 lipca w jego mediach społecznościowych został opublikowany dramatyczny wpis - hiszpański artysta zmarł. 

Zobacz wideo Antonio Ibá?ez nie żyje.

Antonio Ibánez nie żyje. Tworzył niemal do swoich ostatnich dni

Ibánez był wykształconym malarzem. Artysta nie zrezygnował ze sztuki nawet w okresie intensywnej walki o zdrowie. Antonio zostawił po sobie mnóstwo dzieł, część z nich możemy podziwiać na jego instagramowym profilu. W pożegnalnym wpisie poświęconym Antoniemu czytamy, że praca twórcza była bardzo ważnym aspektem jego życia. Sztuka była ogromną pasją Ibáneza i to właśnie z tworzenia czerpał siły do walki  z nowotworem.

Walczyłem ze wszystkich sił, ale nie mogłem wygrać tej bitwy. Tak bardzo chciałem żyć i dalej tworzyć sztukę. Mimo to, będziesz mógł zobaczyć, poczuć i dotknąć moich najczystszych inspiracji we wszystkich moich obrazach. Tam zagubisz się w mojej jasnej, szczodrej duszy - czytamy w ostatnim, pośmiertnym już wpisie na Instagramie artysty.
 

Antonio Ibánez nie żyje. Artystę pożegnał Jacek Jelonek

Jak się okazuje, z hiszpańskim aktorem mocno związany był Jacek Jelonek. "Prince Charming" pożegnał przyjaciela w mediach społecznościowych. Jego słowa chwytają za serce.

Niech twoja piękna dusza spoczywa w pokoju. Moje serce jest złamane, przyjacielu.

Jacek Jelonek, Antonio IbanezJacek Jelonek, Antonio Ibanez Instagram, @iamjackjelonek

Antonio Ibánez w listopadzie obchodziłby swoje 35. urodziny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.