Zmęczona Maja Hyży na zdjęciu z malutką córką. Mówi o realiach macierzyństwa: Burza hormonów mną szarga

Maja Hyży opublikowała nowe zdjęcie z córką. Podzieliła się przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa. Pierwszy raz się tak czuje.

Maja Hyży kilka dni temu poinformowała w mediach społecznościowych, że powitała na świecie czwarte dziecko. Poród córki odbył się poprzez cesarskie cięcie, a piosenkarka mogła liczyć na luksusowe warunki.

Zobacz wideo Maja Hyży zabiera córkę do pracy. Karmiła ją w przebraniu mężczyzny. „Wyśmiała mnie"

Maciej Musiał, Marta WierzbickaTe gwiazdy zaczynały kariery w show-biznesie jako dzieci. Ale wyrośli!

Obecnie kalendarz Mai Hyży pęka w szwach. Dwa tygodnie po porodzie wystąpi w jednym z odcinków "Jaka to melodia", a w sierpniu ruszy w trasę koncertową z Dwójką. Zanim wróci do pracy, spędzi nieco czasu z Zofią.  

Maja Hyży o macierzyństwie

Maja Hyży ma już czwórkę dzieci i zdążyła poznać realia macierzyństwa, jednak odnosi wrażenie, że tym razem jest zupełnie inaczej. Mimo hormonów, jakie nią szargają, nie poddaje się i pozwala sobie na odpoczynek, którego potrzebuje jej organizm. W poście zamieściła zdjęcie, na którym ucinała sobie z córką drzemkę. 

Wiem, że potrzebuję teraz trochę czasu na regenerację fizyczną, ale również psychiczną. A jest się przed czym regenerować, bo za trzy tygodnie zaczynam próby - zapowiedziała Maja Hyży.
 

Więcej zdjęć Mai Hyży znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Przy okazji piosenkarka podziękowała fanom za wsparcie i miłe wiadomości, które od nich otrzymuje. Dzięki nim rozumie, że to, co robi, ma sens. 

Choć Maja Hyży była zmęczona, obserwatorzy uważają, że widok jej i córki jest przepiękny. Nie zabrakło ciepłych słów i życzeń szybkiego powrotu do formy.

Piękny widok. Życzymy cudownych chwil.
Śliczny widok!
Maju, bliźniaki ogarnęłaś to i z jedną księżniczką dasz radę. Szybkiej regeneracji i dużo zdrówka dla was - czytamy w komentarzach.

My również życzymy Mai Hyży wielu wspaniałych chwil z Zofią.

Agnieszka Hyży; Maja HyżyAgnieszka Hyży o konflikcie z Mają Hyży. "Dotyka mnie to"

Więcej o: