Maja Hyży dwa tygodnie po porodzie wróci do pracy. Agnieszka Hyży ma na ten temat coś do powiedzenia

Agnieszka Hyży skomentowała szybki powrót do pracy Mai Hyży po porodzie. W szczerych słowach powiedziała, co o tym myśli.

 5 lipca 2022 roku Maja Hyży urodziła córkę Zofię. Wokalistka po szczęśliwym rozwiązaniu udostępniła w sieci zdjęcie z dzieckiem na rękach i przedstawiła je internautom. Piosenkarka mimo intensywnego czasu prywatnego nie zamierza długo korzystać z urlopu macierzyńskiego. 24 lipca ma wystąpić w jednym z odcinków programu muzycznego "Jaka to melodia?". Agnieszka Hyży w rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post zdradziła, co o tym myśli.

Zobacz wideo Agnieszka Hyży o Mai Hyży, mężu i dzieciach. "Ograniczamy nasze medialne życie"

Małgorzata Rozenek-Majdan, Jacek Rozenek, Demi Moore, Bruce Willis"Zostańmy przyjaciółmi". Znane pary, które po rozstaniu mają doskonałe relacje

Agnieszka Hyży opowiedziała, co myśli o powrocie Mai Hyży na scenę. Wyważona wypowiedź

Prezenterka telewizyjna powiedziała Jastrząb Post, że nie powinno się krytykować czy wydawać opinii na ten temat, ponieważ dla każdej kobiety jest to bardzo osobista sprawa. 

To jest bardzo indywidualna sprawa i absolutnie nikt nie powinien tego negować, krytykować, wydawać opinii - podkreśliła.

Następnie odpowiedziała na pytanie reporterki na temat godzenia obowiązków zawodowych z tymi prywatnymi. Okazuje się, że sprawa wcale nie jest taka prosta. Agnieszka Hyży przyznała, że łączenie pracy z opieką nad małymi dziećmi stanowi wyzwanie.

Wszystko zależy od osób, które nas wspierają, od organizacji pracy. Też od dziecka, ponieważ się dzieci, które bardzo absorbują i takie, które pozwolą nam się rozwijać. Znów odpowiem podobnie. To bardzo indywidualna sprawa.

Maja Hyży - życie prywatne

Maja Hyży z byłym partnerem Grzegorzem Hyżym ma dwójkę synów: Wiktora i Alexandra. Dwa lat temu urodziła córkę Tosię. Jej ojcem jest jej obecny partner Konrad. 5 lipca na świat przyszła ich druga córka Zofia.

Doda, Małgorzata RozenekKidman jest na diecie jajecznej. A Doda? Tak gwiazdy utrzymują szczupłe sylwetki

Więcej o: