Maffashion po raz kolejny zabrała głos. Nie jest sama. Na ich pomoc może teraz liczyć najbardziej

Maffashion po oficjalnym potwierdzeniu rozstania z Sebastianem Fabijańskim otrzymała od fanów ogrom wsparcia. Blogerka podziękowała obserwującym za słowa otuchy. Zdradziła też, kto pomaga jej w trudnych chwilach.

Maffashion przeżywa teraz trudne chwile. Ostatnio blogerka poinformowała o rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim, który uwikłany jest w skandal. Aktor twierdzi, że jest szantażowany i zastraszany. Zamierza też skierować sprawę do prokuratury. Julia Kuczyńska otrzymała do fanów wiele słów wsparcia. Influencerka podziękowała obserwującym na Instagramie. Zdradziła też, że w obecnej sytuacji może liczyć na najbliższych.

Zobacz wideo Maffashion wydała oświadczenie i potwierdza rozstanie z Fabijańskim

Maffashion dziękuje fanom za wiadomości. Nie jest sama

Julia Kuczyńska nie ukrywa, że jej stan psychiczny nie jest ostatnio najlepszy. Pomimo to blogerka zdecydowała się odnieść do rozstania w mediach społecznościowych, aby przedstawić sytuację ze swojej perspektywy. Celebrytka zaznaczyła, że nie zamierza zdradzać powodu rozpadu związku z Sebastianem Fabijańskim. Maffashion podziękowała również fanom za ogrom wsparcia, jakim ją otaczają.

I na zakończenie. Widzę wszystkie wasze wiadomości. Nie jestem w stanie odpisać każdemu. Ale chcę, abyście wiedzieli… Ogromnie doceniam i dziękuję za słowa otuchy i ogromne wsparcie. Naprawdę doceniam. Serio - przekazała blogerka za pośrednictwem InstaStories.

Celebrytka dodała także, że w tym trudnym momencie ma na kogo liczyć.

PS. Mam super rodzinę, przyjaciół, bliskich, którzy są ze mną. Będzie tylko lepiej - zakończyła wpis.

MaffashionMaffashion Instagram/ maffashion_officia

Sebastian Fabijański i Julia Kuczyńska pierwszy raz byli widziani razem w 2019 roku. We wrześniu 2020 roku na świat przyszedł syn pary, Bastian. W lipcu ubiegłego roku media obiegła informacja o zaręczynach blogerki i aktora.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.