Fan do Małgorzaty Rozenek: "Nie ma jak po nocy wstać z makijażem". No to odpisała! "Od trzech dni..."

Małgorzata Rozenek jest zajęta przeprowadzką do nowego domu, ale znajduje czas na aktywności w mediach społecznościowych. Pod najnowszym postem fan napisał jej złośliwą uwagę dotyczącą makijażu. Celebrytka odpowiedziała na zaczepkę.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl.

Małgorzata Rozenek przeżywa obecnie spore zamieszanie związane z przeprowadzką do nowego domu. Cały proces skrzętnie dokumentuje w mediach społecznościowych, dzieląc się ze swoimi obserwatorami szczegółami. Znajduje jednak także czas, żeby zamieszczać motywacyjne filmiki na Instagramie. Celebrytka wrzuciła post, na którym widać efekty jej ćwiczeń, ale jeden z fanów zwrócił uwagę na rzekomy makijaż widoczny po przebudzeniu. Ironiczna uwaga spotkała się z szybką reakcją "Perfekcyjnej".

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek opowiada o kłótni z Radosławem Majdanem

Małgorzata Rozenek odpowiada na zaczepkę fana: Od trzech dni nie maluję się wcale

Na udostępnionym filmiku Małgorzata Rozenek pokazała się po przebudzeniu, a także podczas treningu na siłowni. Post ma być motywacją, żeby się nie poddawać, bo tylko wtedy można się cieszyć z osiągniętych efektów. Niestety, pojawił się krytyczny komentarz dotyczący rzekomego makijażu. 

 
Nie ma jak po nocy wstać z makijażem - napisał złośliwie fan.
Od trzech dni nie maluję się wcale. Trochę mi się nie chce w przeprowadzce, na treningach i w 35-stopniowym upale. Regularny sen, picie wody i ruch to najlepszy makijaż - odparła rezolutnie Małgorzata Rozenek.

ScreenScreen Fot. Instagram.com/m_rozenek

Inni obserwatorzy wstawili się za celebrytką i dali znać, co sądzą o ironicznym komentarzu.

Ten jad u niektórych to aż uszami się wylewa.
To nawet pan nie wie, do czego kobiety są zdolne.

Myślicie, że taka odpowiedź zamknie na dłużej usta złośliwym komentatorom?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.