Mikołaj Roznerski z "przyjaciółką" na kolanach. Fani: Jaka słodka

Mikołaj Roznerski opublikował ujęcie z "przyjaciółką". Choć opis sam w sobie mógłby sugerować, że w życiu aktora pojawiła się nowa partnerka, patrząc na zdjęcie okazuje się, że chodzi o mopsa.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Odkąd Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska się rozstali, media zaczęły się rozpisywać o domniemanym romansie aktora z Anną Głogowską. Jakiś czas temu sama zainteresowana skomentowała plotki i przyznała, że jest przyzwyczajona do tego typu pogłosek. Od tego momentu aktorka i aktor nie odnosili się do wspomnianej relacji. 

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski o zainteresowaniach syna. Też zostanie aktorem?

Tak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewnaTak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewna

Wszystko wskazuje na to, że w życiu Mikołaja Roznerskiego na pewno jest jedna ważna przyjaciółka. Ostatnio pochwalił się uroczym kadrem, który rozczulił fanów.

Mikołaj Roznerski pozuje z przyjaciółką na kolanach

Mikołaj Roznerski zaskoczył fanów - podzielił się zdjęciem z... mopsem. Okazuje się, że suczka jest dla niego niezwykle ważna. Wygląda na to, że umie zwrócić na siebie uwagę i kiedy aktor próbował zjeść pyszny posiłek szybko wskoczyła na jego kolana. Po jego wyrazie twarzy możemy się domyślać, że się nie obraził. 

Z przyjaciółką na kolanach - napisał Mikołaj Roznerski.

Mikołaj RoznerskiMikołaj Roznerski Instagram @mroznerski

Z komentarzy możemy wywnioskować, że uroczy mops podbił serca fanów Mikołaja Roznerskiego. Niektórzy żartowali, że owa przyjaciółka wylądowała w jego ramionach, a nie na kolanach.

Raczej z przyjaciółką w ramionach.
Fajna ta przyjaciółka.
Jaka słodka - czytamy w komentarzach.

Magdalena Lamparska i Mikołaj RoznerskiLamparska ciepło o Roznerskim. "Myślałam, że ktoś będzie się bał nas wykorzystać"

Mikołaj Roznerski na dobre odciął się od Adriany Kalskiej 

Adrianna Kalska postanowiła odobserwować Mikołaja Roznerskiego krótko po rozstaniu, a następnie wbiła mu szpilę w dniu mężczyzny życząc pozostałym, aby byli dobrzy dla swoich kobiet. On starał się tym nie przejmować, jednak wkrótce poczynił ostateczny krok i również kliknął "unfollow".

Więcej o: