Wojciech Modest Amaro bawi się na weselu pasierbicy. Suknia panny młodej piękna, ale welon zachwyca

Wojciech Modest Amaro opublikował w mediach społecznościowych relację z kolejnego ślubu. Tym razem sakramentalne "tak" powiedziała starsza córka żony restauratora.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl  

Wojciech Modest Amaro i jego rodzina mają ostatnio powody do świętowania. 16 czerwca za mąż wyszła młodsza córka żony restauratora, a dziesięć dni po tym wydarzeniu na ślubnym kobiercu stanęła starsza pociecha Agnieszki Amaro.

Karolina Pisarek, Ewa Wojtasik i Tomasz LubertPisarek pokazała zbyt wiele na weselu. Wojtasik też zaliczyła wpadkę ślubną

Zobacz wideo Wojciech Modest Amaro: Góry inspirują mnie kulinarnie

Wojciech Modest Amaro wydał za mąż starszą córkę żony

Zdjęciami i nagraniami z wesela 26-letniej Karoliny pochwalił się w sieci jej ojczym. Na instagramowym profilu Wojciecha Modesta Amaro pojawiła się szczegółowa relacja z imprezy. Oczywiście nie zabrakło fotografii, na których możemy zobaczyć szczęśliwych państwa młodych w towarzystwie dumnych rodziców.

Wojciech Modest Amaro bawi się na weseluWojciech Modest Amaro bawi się na weselu Instagram/@wojciechmodestamaro

Oprócz tego restaurator pokazał, gdzie odbywała się ceremonia, oraz zaprezentował, jakie dania zaserwowano gościom.

Wojciech Modest Amaro bawi się na weseluWojciech Modest Amaro bawi się na weselu Instagram/@wojciechmodestamaro

Wojciech Modest Amaro pochwalił się także zdjęciem z ukochaną żoną. Więcej fotografii ze ślubu ich córki znajdziecie w galerii u góry strony. 

Wojciech Modest Amaro bawi się na weseluWojciech Modest Amaro bawi się na weselu Instagram/@wojciechmodestamaro

Na kilka dni przed ślubem Zuzanny Agnieszka Amaro opublikowała na Instagramie wpis, w którym pochwaliła się radosnymi informacjami o ceremoniach jej córek. Przy okazji żona restauratora wspomniała, że organizacja dwóch tak ważnych wydarzeń jest niezwykle trudnym zadaniem i wiąże się z ogromnym stresem.

Ostatnie chwile wytchnienia przed najważniejszymi wydarzeniami tego roku, a może i życia. Za kilka dni nasza Zuzia powie sakramentalne "tak", a w odstępie kolejnych dziesięciu dni ślub weźmie nasza najstarsza córka Karolina. Emocje sięgają zenitu, a logistyka, połączenia spraw niemożliwych do zrealizowania z tymi drobnymi, o których nie można zapomnieć, powoduje bezsenność - pisała.

Na koniec dodała, że pomimo różnych napotkanych po drodze trudności najważniejsze jest dla niej szczęście córek.

Wiem, że to kiedyś będzie bez znaczenia, bo i tak najważniejsze jest ich szczęście - czytamy na Instagramie Agnieszki Amaro.

Państwu młodym gratulujemy i życzymy im dużo szczęścia.

Wojciech Modest AmaroCórka Wojciecha Modesta Amaro wyszła za mąż. Miała na sobie piękną suknię

Więcej o: