Edyta Pazura jak Uma Thurman. Przebrała się za postać z kultowego filmu

Edyta Pazura z okazji imprezy wskoczyła w kostium popularnej bohaterki filmowej. W tym wcieleniu na pewno miałaby szansę na zostanie dublerką Umy Thurman.

Więcej newsów na temat Edyty Pazury przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Edyta Pazura dzięki związkowi z Cezarym Pazurą szturmem weszła do pierwszej ligi celebrytów rodzimego show-biznesu. Przedsiębiorcza gwiazda oprócz opieki nad dziećmi i karierą męża prowadzi jeszcze internetowy sklep z własną odzieżą. Ponadto codziennie znajduje czas na media społecznościowe - na Instagramie pokazuje się regularnie, a relacje odsłaniają kulisy prywatnego życia Pazurów.

Zobacz wideo Edyta Pazura pokazała swój dom na Mazurach

Edyta Pazura szykuje się na imprezę. Przebrała się za kultową bohaterkę z filmu Quentina Tarantino

W ostatniej serii instagramowych relacji nasz wzrok przyciągnęło zdjęcie Edyty Pazury, do którego pozowała w żółtym kombinezonie. Strój bardzo przypomina wdzianko Umy Thurman z filmu Quentina Tarantino "Kill Bill". Absolutnie nie jest to przypadek. Żona Cezarego Pazury zdradziła, iż niebawem wybiera się na imprezę, podczas której wcieli się w legendarną zabójczynię.

Zgadnijcie, za kogo się przebieram - pyta obserwatorów Pazura.

Edyta Pazura do przebieranej zabawy przygotowała się bardzo skrupulatnie. Zaopatrzyła się w miecz samurajski, którym Czarna Mamba pozbawiała życia wspólników. Stylizację dopełnia fryzura - idealnie wyprostowane, rozpuszczone włosy.

Edyta Pazura przebrała się za bohaterkę filmu "Kill Bill". O czym opowiada?

Kill Bill to film z 2003 roku, który rok później doczekał się kontynuacji. Opowiada historię płatnej zabójczyni zdradzonej przez wspólników. W główną rolę wcieliła się Uma Thurman, której kreacja aktorska prawdopodobnie na zawsze wryła się już w popkulturę.

Edyta PazuraEdyta Pazura Instagram, @edyta_pazura

Jak podoba wam się Edyta Pazura w żółtym kombinezonie?

Więcej o: