Edyta Pazura świętuje 13 urodziny córki. Złożyła jej piękne życzenia: Amelko, jak zobaczysz kiedyś ten wpis, wiedz...

Córka Edyty i Cezarego Pazurów skończyła 13 lat. Z tej okazji na profilu żony aktora pojawiło się nowe zdjęcie wraz z pięknym opisem i życzeniami dla solenizantki.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Edyta i Cezary Pazurowie poznali się w 2007 roku, a dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu. Od tego czasu małżeństwo doczekało się trójki dzieci: córki Amelii, młodszego o trzy lata syna Antoniego i obecnie czteroletniej Rity. Oprócz tego Cezary jest ojcem dorosłej już córki Anastazji z poprzedniego związku. W Amelia skończyła 13 lat. Z tej okazji Edyta Pazura zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie, które opatrzyła czułym opisem.

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział o najstarszej córce. „Odziedziczyła naiwność"

Amelia Pazura kończy 13 lat. Edyta Pazura zamieściła na Instagramie zdjęcie i życzenia skierowane do córki

Edyta Pazura urodziła pierwsze dziecko, mając jedynie 21 lat. Jak sama przyznaje z perspektywy czasu, był to okres w życiu, w którym była pełna wątpliwości, czy jest gotowa, aby zostać matką. Dzisiaj Amelia kończy 13 lat, w związku z czym dumna mama zamieściła w mediach społecznościowych wzruszający wpis:

Ta cudna dziewczyna kończy dzisiaj 13 lat… Mam wrażenie, że wszystkie te lata minęły jak jeden dzień i pamiętam swoje przerażenie, kiedy zobaczyłam ją pierwszy raz. Czy dam radę? Czy będę dobrą matką? Czy będę umiała wychować ją tak wspaniale, jak moi rodzice wychowali mnie?

Czerwiec jest miesiącem, w którym uczniowie świętują zakończenie roku szkolnego. W tym czasie na nowo rozgrzewa dyskusja na temat edukacji, szkolnictwa w Polsce, a także presji osiągania przez dzieci świadectwa z wyróżnieniem. W dalszej części wpisu Edyta Pazura odniosła się również do tej kwestii:

Edyta Pazura świętuje 60. urodziny męża wyjątkową fotografią: Najlepszy człowiek na świecieEdyta Pazura świętuje 60. urodziny męża: Najlepszy człowiek na świecie

Jest wyjątkowa i choć nie ma świadectwa z czerwonym paskiem i nie czyta 100 książek w rok, to jest absolutnie pięknym człowiekiem. Pomocna, zaradna, empatyczna, zdolna, chce ratować świat i na dodatek pięknie śpiewa oraz maluje.
 

Swój wpis zakończyła zdaniem skierowanym bezpośrednio do córki:

Amelko, jak zobaczysz kiedyś ten wpis, wiedz, że Mont Blanc to przy tobie pagórek.

Edyta Pazura, Cezary PazuraEdyta Pazura opublikowała pocztówkę z wakacji. "Boskie ciało"

Więcej o: