Monika Richardson zaszalała ze sportową stylizacją. Jej partner był jeszcze odważniejszy

Monika Richardson pojawiła się na sportowej imprezie u boku partnera, Konrada Wojterkowskiego. Para postawiła na bardzo swobodne kreacje.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Vip Cross to wyjątkowa impreza, która co roku przyciąga mnóstwo gwiazd. Miłośnicy motoryzacji rywalizują na niej w wyścigach samochodów terenowych. Głównym celem wydarzenia jest charytatywna zbiórka i promocja bezpiecznej jazdy. W tym roku na torze pojawili się m.in.: Mateusz Banasiuk, Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Piotr Mróz, Anna Głogowska, Przemysław Saleta, Karol Strasburger. Na liście startowej nie zabrakło również Moniki Richardson, która na imprezę przyszła z partnerem.

Zobacz wideo Monika Zamachowska i Konrad Wojterkowski zamieszkali razem!

Georgina RodriguezGeorgina Rodriguez zachwyca na rodzinnym zdjęciu. Pokazała brzuch. Jest forma

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski postawili na bardzo luźne stylizacje

Gwiazdy pojawiły się na imprezie w towarzystwie partnerów. Małgorzacie Tomaszewskiej dotrzymywał towarzystwa kolega z programu "Pytanie na śniadanie" - Aleksander Sikora, a Piotr Mróz przyszedł z narzeczoną Agnieszką Wasilewską. Również Monika Richardson nie bawiła się sama, towarzyszył jej Konrad Wojterkowski.

Monika Richardson i Konrad WojterowskiMonika Richardson i Konrad Wojterowski KAPiF.pl / KAPiF.pl

Monika Richardson była ubrana w luźny, zwiewny kostium w ciepłych kolorach. Do kreacji dobrała klasyczne trampki i czarne okulary przeciwsłoneczne. Partner aktorki postawił na biały, sportowy T-shirt w rockowym stylu oraz czarne, krótkie spodenki i sportowe buty. Dodatkiem była czarna czapka z daszkiem. Oboje wyglądali bardzo swobodnie. Więcej zdjęć Moniki Richardson i Konrada Wojterowskiego ze sportowej imprezy Vip Cross znajdziecie w naszej galerii. 

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli ślubSylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli ślub! Suknia panny młodej robi wrażenie

Więcej o: