Georgina Rodriguez zachwyca na rodzinnym zdjęciu. Pokazała brzuch. Jest forma

Georgina Rodriguez dwa miesiące temu urodziła dziecko. Teraz na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Widać, że jest w formie.

Więcej artykułów na temat polskiego i zagranicznego show-biznesu przeczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Georgina Rodriguez w kwietniu miała urodzić bliźniaki. Niestety, urodziło się tylko jedno dziecko. Drugie zmarło przy porodzie. Dwa miesiące po traumatycznym przeżyciu Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez wybrali się z dziećmi na Majorkę. Tam para mogła odpocząć i skupić się na tym, co tu i teraz.

Zobacz wideo Georgina Rodriguez chciała pokazać, jak ćwiczy. Całe show skradła córka Cristiano Ronaldo

Dagmara KaźmierskaTak mieszka Dagmara Kaźmierska. Versace nawet w toalecie. "Pałacowy styl"

Georgina Rodriguez szybko wróciła do formy. Pokazała fanom płaski brzuch

Partnerka Cristiano Ronaldo podzieliła się z obserwatorami i obserwatorkami kadrami z wakacji na Majorce. Na zdjęciach pozuje z dziećmi i ukochanym. Dodała także jedną fotografię, na której pokazała płaski brzuch. 

Georgina RodriguezGeorgina Rodriguez Instagram / @georginagio screen

Rodriguez na fotografii pozuje z zawiązaną na włosach różową bandaną. Na wakacyjny wyjazd wybrała też sportowy top oraz krótkie, beżowe spodenki. Całość dopełniła luksusowym dodatkiem - workiem od domu mody Louis Vuitton.

Dzieci Cristiano Ronaldo

Najstarszy syn Cristiano Ronaldo ma 12 lat. Cristiano Ronaldo Junior przyszedł na świat dzięki surogatce - podobnie jak bliźnięta Eva i Mateo. Młodsza córka, Alana, pochodzi ze związku piłkarza z Georginą Rodriguez, która jest aktualną partnerką sportowca. Ostatnio powitali na świeci kolejne dziecko - córkę. Niestety, jej brat bliźniak zmarł podczas porodu. 

ZOBACZ TEŻ: Cristiano Ronaldo świętował urodziny syna. Georgina pokazała tort. Wow! Chce iść w ślady ojca

POLECAMY: Anna Lewandowska na imprezie w Cannes z Georginą Rodriguez. Czułe powitanie, a później wspólne zdjęcie

Więcej o: