Joanna Jabłczyńska wskoczyła w żółty zestaw od Violi Piekut i nie miała sobie równych. Odsłoniła brzuch

Joanna Jabłczyńska zdradziła w mediach społecznościowych, że miała okazję poprowadzić jedną z branżowych imprez. Z tej okazji musiała ubrać się bardzo elegancko. Aktorka, zdaniem internautów, prezentowała się bezbłędnie.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Joanna Jabłczyńska miała okazję sprawdzić się w roli prowadzącej. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" zdradziła, że została poproszona o poprowadzenie eventu na ponad 1000 gości, który, jak sama przyznała, był iście kosmiczny. Aktorka opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym zapozowała w wieczorowej sukni of polskiej projektantki. Nie zabrakło głosów zachwytu. Przy okazji pokazała kulisy swojej pracy na Instagramie. Tego wieczora przebierała się kilka razy. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Krzysztof Ibisz ze starymi zębami, Werner z ciemnymi lokami. Tak prezenterzy wyglądali 15 lat temu. Kraśko? Jak wino

Zobacz wideo Co się wydarzyło na planie "Na Wspólej"? Marta Jabłczyńska wyznaje [KOŁO PLOTKA]

Joanna Jabłczyńska w wieczorowej sukni zachwyciła fanów: Jak milion dolarów 

Joanna Jabłczyńska nie kryła ekscytacji na myśl o poprowadzeniu eventu. Gwiazda nie zdradziła za dużo szczegółów na temat wydarzenia. Nauczona doświadczeniem przygotowała się od "A do Z". Jak sama zdradziła na InstaStories, zadbała o zapasowe kreacje, a także dodatkowe pięć par butów. 

Joanna wydarzenie poprowadziła w eleganckiej sukni od Violi Piekut. Kreacja w pastelowym kolorze składała się z krótkiego topu z falbankami na rękawach i długiej spódnicy z rozcięciem po boku, sięgającym połowy uda. 

Wbrew pozorom, to zdjęcie po sześciu godzinach eventu, który dziś prowadzę dla ponad 1000 osób, będąc prawie 12 godzin na miejscu wydarzenia. Atmosfera jest jednak tak genialna, że aż się nie chce, aby ten wieczór się kończył. Na szczęście to nie koniec, a właściwie dopiero początek części wieczornej - napisała.
 

Fani w komentarzach nie kryli zachwytów i dobitnie podkreślili, że aktorka w kreacji od Violi Piekut wyglądała obłędnie. 

Wow. Wyglądasz obłędnie.
Powtórzę raz jeszcze, piękna jak milion dolarów.
Pięknie i stylowo - czytamy.

Monika Miller, Leszek MillerMiller cała na czarno z dziadkiem na salonach. Gustownie, ale z pazurem

To nie była jedyna kreacja Joanny Jabłczyńskiej na to wydarzenie od polskiej projektantki. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: