Gwiazdy bawią się na urodzinach u Violi Piekut. Show skradła Joanna Jabłczyńska w różu. Petarda!

Ewa Wachowicz, Marzena Rogalska, Nicole Akonchong, Magdalena Lamparska i Joanna Jabłczyńska na imprezie urodzinowej Violi Piekut. Wszystkie postawiły na kolorowe kreacje od solenizantki.

Bądź na bieżąco. Więcej o życiu gwiazd z Polski i świata przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Viola Piekut to jedna z najpopularniejszych i najwybitniejszych projektantek mody w naszym kraju. Gwiazdy chętnie pokazują się w jej ubraniach. Projektantka niezwykle ceni swoje życie prywatne, a w sieci nie znajdziemy wielu informacji na jej temat. Pochwaliła się jednak imprezą urodzinową, którą zorganizowała w długi weekend.

Zobacz wideo Joanna Jabłczyńska poleca narty biegowe

Gwiazdy na urodzinach Violi Piekut. Było kolorowo

15 czerwca projektantka mody obchodziła 44. urodziny. Z tej okazji w długi weekend wyprawiła huczną imprezę urodzinową. Solenizantka zorganizowała wspaniałe przyjęcie w pięknej posiadłości z basenem i ogrodem. Długi stół oraz wszechobecne cytrusy przypominały iście włoski klimat.

Viola Piekut świętowała w pomarańczowej, maxi sukience, z wysokim rozcięciem i gołymi plecami własnego projektu. Przód zdobiło duże marszczenie. Na urodzinach pojawiło się wiele znanych osób. Relacją z imprezy na Instagramie pochwaliła się m.in. Marzena Rogalska, Ewa Wachowicz, Joanna Jabłczyńska, Magdalena Lamparska, Katarzyna Glinka oraz Nicole Akonchong. Każda z gwiazd pojawiła się w kolorowej kreacji projektantki.

Ewa Wachowicz postawiła na długą, niebieską suknię z bufiastymi rękawkami, a Marzena Rogalska na białą bluzkę oraz limonkową maxi spódnicę. 

Marzena Rogalska, Ewa WachowiczMarzena Rogalska, Ewa Wachowicz Fot. @ewawachowicz

Nicole Akonchong z "Top Model" miała na sobie limonkową mini sukienkę, z głębokim dekoltem i jednym długim rękawkiem.

 

Jednak to Joanna Jabłczyńska wyglądała najlepiej w pięknej różowej mini na jedno ramie i asymetrycznym dołem.

 

Więcej zdjęć z przyjęcia znajdziecie w naszej galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.