Doda odebrała nowe dokumenty i ma już nowe imię. Zrywa z przeszłością

Doda przygotowuje nowy krążek, który będzie miał symboliczne znaczenie. Gwiazda zrywa ze starym wizerunkiem i zmieniła imię. Poznamy je niebawem.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pod koniec maja Doda świętowała 20-lecie kariery. Jubileusz artystki okazał się być najgorętszym segmentem podczas Polsat SuperHit Festiwali. Dorota Rabczewska zaprosiła na scenę między innymi Justynę Steczkowską, z którą przez wiele lat żyła w konflikcie. 

Zobacz wideo Doda przerażona inflacją! Podnieśli jej czynsz za mieszkanie

Britney Spears, Mateusz PawłowskiZaczynali jako dzieci na szkalnych ekranach. Nie wszyscy dzwignęli ciężar sławy

Teraz okazuje się, że sopocka noc miała jeszcze głębsze znaczenie. W rozmowie z "Super Expressem" Doda wyznała, że w jej życiu szykują się ogromnie zmiany. 

Doda zmieniła imię. Ma już nowe dokumenty

Artystka aktualnie pracuje nad nowym krążkiem, który premierę będzie miał już jesienią. Do tego czasu będzie strzegła ważnego sekretu, jakim jest jej nowe, drugie imię. Niedawno złożyła wizytę w urzędzie, gdzie odebrała nowy dowód osobisty. W ten sposób zrywa ze starym wizerunkiem i rozpoczyna nowy etap w życiu.

Nie chcę wracać do tego, co było. Mnie już tamten format i tamta wersja mnie i mojej twórczości bardzo wyeksploatowały psychicznie. Swoim jubileuszem całkowicie zamykam stary etap. Moja płyta będzie nosiła moje nowe imię, które przybrałam, zmieniając dowód. Jest to zamknięcie tych 20 lat i początek czegoś zupełnie innego - wyznała "Super Expressowi".

Myślicie, że uda się jej dotrzymać tajemnicy do premiery płyty?

DodaDoda w kusej stylizacji. Fan porównał ją do Khloe Kardashian. Odpowiedziała!

Doda zdradza jacy mężczyźni się jej podobają

Dorota Rabczewska ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, ale się nie poddaje. Ostatnio sprawdziła jak mógłby wyglądać jej nowy partner i szybko zauważyła ważną zaletę, jaką jest duży mózg. W rozmowie z Plotkiem wyznała, że lubi mężczyzn bez brody.

Więcej o: