Doda zdradziła, jakich mężczyzn lubi. Wbiła też szpilkę Kurskiemu i Miszczakowi [PLOTEK EXCLUSIVE]

Doda wzięła udział w "Szybkich Strzałach" i w rozmowie z dziennikarzem Plotka, Cezarym Wiśniewskim, odpowiedziała, jakich mężczyzn lubi. Brodacze będą musieli schować się w cień.

Więcej ciekawostek z życia znanych i lubianych znajdziecie na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Doda uwielbia wbijać w kij mrowisko i odpowiadać na pytania dziennikarzy w sposób nietuzinkowy oraz kontrowersyjny. Tak było i tym razem! Wokalistka podczas Polsat SuperHit Festiwal, gdzie obchodziła 20. lecie kariery muzycznej, udzieliła wywiadu dziennikarzowi Plotka, w którym opowiedziała o mężczyznach. Wybrała także ulubionego dyrektora programowego stacji telewizyjnej. Nie było się bez zaskoczeń. 

Zobacz wideo Doda - szybkie strzały. Facet z brodą czy bez?

Doda zdradziła, czy lubi mężczyzn z brodą. Dokonała też wyboru między Miszczakiem i Kurskim. Padła nieoczywista odpowiedź

Dla piosenkarki nie ma tematów tabu. W czasie rozmowy z reporterem naszego portalu zdradziła, czy woli mężczyzn z brodą, czy preferuje panów bez zarostu. 

Facet z brodą, czy bez?

Na co zdecydowanie odpowiedziała wokalistka:

Bez.

Jej odpowiedź była dość zaskakująca, biorąc pod uwagę fakt, że większość jej byłych partnerów, m.in. Błażej Szychowski, Emil Haidar i Emil Stępień mieli dość wyraźny zarost. Może gwiazda nauczyła się na błędach sprzed lat? 

W dalszej części rozmowy odniosła się także do pytania na temat dyrektorów programowych popularnych stacji: TVN - Edwarda Miszczaka i Jacka Kurskiego z TVP. Jej odpowiedź była jednoznaczna. Cezary Wiśniewski, reporter Plotka, zapytał:

Jacek Kurski, czy Edward Miszczak. Niestety, nie ma w zestawieniu Niny Terentiew.

Wokalistka jednomyślnie odpowiedziała:

To, jak nie ma, to nie wybieram.

Więcej "Szybkich strzałów" Dody poznasz, klikając w video, które zostało umieszczone na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.