Królowa Elżbieta II ma nową fryzurę. Nie eksperymentowała tak od dekad

Królowa Elżbieta na nowym zdjęciu ze spotkania w zamku Windsor wyglądała inaczej. Ujęcie, na którym wita się z arcybiskupem Canterbury Justinem Welby zwracało uwagę. Internauci w komentarzach pod postem na oficjalnym Instagramie brytyjskiej rodziny zwrócili uwagę na nową fryzurę.

Więcej o metamorfozach członków brytyjskiej rodziny królewskiej przeczytasz w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl

Królowa Elżbieta II została ostatnio odznaczona Krzyżem Canterbury, który wręczył jej osobiście arcybiskup Canterbury na terenie zamku Windsor. Na zdjęciu udostępnionym na oficjalnym koncie rodziny królewskiej na Instagramie widać nową fryzurę monarchini. 

Zobacz wideo Dziwne obyczaje panujące wśród rodziny królewskiej

Britney Spears, Mateusz PawłowskiZaczynali jako dzieci na szkalnych ekranach. Nie wszyscy dzwignęli ciężar sławy

Królowa Elżbieta zmieniła fryzurę. Jest krócej i lżej

Królowa Elżbieta II od lat poddawała się trwałej ondulacji, czyli nadaniu nowego, skupionego na objętości kształtu fryzury. Wygląda jednak na to, że ostatnio zrezygnowała z takiego czesania, bo na spotkaniu z arcybiskupem włosów było zdecydowanie mniej. Dodatkowo zwyczajnie trochę je skróciła. Szczególnie na zdjęciu zrobionym z boku widać, jak duża zmiana tam zaszła. Internauci komentowali metamorfozę 96-letniej królowej:

O, ma o połowę mniej włosów.
Czyżby Jej Wysokość została ostrzyżona?
O, widzę jej nową fryzurę, jest krótsza - pisali jej pod postem.
 

Bliska współpracowniczka królowej Elżbiety, Angela Kelly, w książce "The Other Side Of The Coin: The Queen, the Dresser and the Cabinet" skupiła się na jej włosach. Zajmowała się nimi od marca 2020 roku i "przez pierwsze dwa tygodnie pracy bardzo się stresowała". Królowa jednak pomagała i doradzała -podobno była tak miła, że ??cierpliwie obserwowała, aż w końcu pokazała swój ulubiony sposób układania wałków. 

Zobacz też: Królowa Elżbieta II spędziła z Lilibet niecałą godzinę. Ekspert wyjawił powód tak krótkiego spotkania

Więcej o: