Agnieszka Hyży opublikowała urocze nagranie z mężem i synem. "Praca na pełen etat"

Agnieszka Hyży jest mamą niespełna rocznego Leona i dziewięcioletniej Marty. Ostatnio prezenterka podzieliła się uroczym nagraniem, na którym możemy zobaczyć Grzegorza Hyżego spacerującego z najmłodszą pociechą.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Agnieszka Hyży świetowała swoje urodziny. Impreza z wielkim rozmachem przypominała wesele

Agnieszka Hyży jest popularną polską prezenterką. Karierę w mediach rozpoczęła już kilkanaście lat temu. W życiu prywatnym gwiazdy Polsatu również świetnie się układa. Jest szczęśliwą żoną i matką dwójki dzieci. Najmłodsza pociecha dziennikarki przyszła na świat w 2021 roku. Ostatnio ukochana Grzegorza Hyżego podzieliła się ujmującym nagraniem z udziałem męża i syna. Pokazała, jak jej mąż zajmuje się dzieckiem.

Agnieszka Hyży opublikowała urocze nagranie z mężem i synem. "Praca na pełen etat"

Choć Agnieszka Hyży zdecydowała, że nie będzie pokazywać twarzy dzieci w mediach społecznościowych, czasem zdjęcia pociech pojawiają się na jej instagramowym profilu. Ostatnio prezenterka opublikowała wideo, na którym widać Grzegorza Hyżego spacerującego z niespełna rocznym synem.

Między koncertami. Przyłapany. Praca na pełen etat - podpisała nagranie dziennikarka. 

Grzegorz Hyży z synemGrzegorz Hyży z synem Instagram/ agnieszka_hyzy

Leon jest pierwszą wspólną pociechą pary. Oboje mają jednak dzieci z poprzednich związków. Agnieszka Hyży mówiła otwarcie, że długo miała problemy z zajściem w ciążę i kilka razy poroniła. Dlatego też do siódmego miesiąca ukrywała przed mediami, że spodziewa się syna. Ostatnio gwiazda Polsatu otworzyła się na temat macierzyństwa. Na Instagramie odpowiedziała na pytania fanów. Dziennikarka przyznała, że źle znosiła pierwsze miesiące ciąży. Zdradziła także, że jeśli zdecydowałaby się na powiększenie rodziny, to marzy jej się kolejna dziewczynka. Córka prezenterki ze związku z Mikołajem Witem, Marta, ma już dziewięć lat.

Więcej o:
Copyright © Agora SA