Agnieszka Hyży myśli o kolejnym dziecku? Ma preferencje, jeśli chodzi o płeć. O ostatniej ciąży: Trudny czas

W zorganizowanej na Instagramie serii pytań i odpowiedzi Agnieszka Hyży podzieliła się z internautami kilkoma ciekawymi informacjami na swój temat. Wyjaśniła między innymi, dlaczego stara się unikać medialnych przepychanek oraz opowiedziała o tym, jak się czuła, będąc w ciąży.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Agnieszka Hyży aktywnie prowadzi instagramowe konto i stara się utrzymywać dobry kontakt z obserwującymi ją osobami. W związku z tym, co jakiś czas organizuje Q&A, podczas którego odpowiada na nurtujące fanów pytania. Nie inaczej było tym razem.

Zobacz wideo Agnieszka Hyży o koncercie "Artyści przeciw nienawiści": Nie chcieliśmy sponsorów, wydarzenie ufundowali widzowie, kupując bilety

Agnieszka Hyży szczerze o medialnych przepychankach: Kosztowało mnie to zbyt wiele zdrowia

Agnieszka Hyży unika raczej konfliktów i nie angażuje się w dyskusje dotyczące jej życia prywatnego. Jedna z osób postanowiła zapytać ją wprost o to, czy mimo wszystko czasami nie miałaby ochoty publicznie skomentować skierowanych w jej stronę zaczepnych słów. Prezenterka nie pominęła tego pytania i postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości na ten temat.  

Może i mam, ale po co? Mam mądrych ludzi wokół, którzy potrafią studzić moje emocje […]. Po wielu latach nie mam na to ani ochoty, ani czasem siły. Kosztowało mnie to zbyt wiele zdrowia - napisała.

Jak Agnieszka Hyży wspomina ciążę?

Internauci byli także ciekawi, jak prezenterka wspomina okres ciąży. W tym przypadku Hyży również udzieliła obszernej odpowiedzi.

Nie jest tajemnicą, że z wielu względów to był bardzo trudny i obciążający czas. Zarówno dla mnie, jak i dla mojej rodziny. Był moment, że zniknęłam całkowicie, zaszyta w domowym zaciszu, musiałam po prostu "przetrwać". Było, minęło, nie ma co do tego wracać. Końcówka i czas bezpośrednio przed  przyjściem na świat dziecka był już bardzo pozytywny. Stanęłam na nogi, czułam się dość dobrze.

Z kolei odpowiadając na inne pytanie, zdradziła, że jeżeli zdecydowałaby się na kolejne dziecko, to nie ukrywa, że chciałaby, aby była to córka.

Agnieszka HyżyAgnieszka Hyży Instagram/@agnieszka_hyzy

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl 

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA