Edward Miszczak ma dwóch synów. Jeden z nich pracował w TVN. Wybrał jednak inną drogę niż ojciec

Edward Miszczak odchodzi ze stacji TVN. Warto przy tym wspomnieć, że prywatnie jest on ojcem dwóch synów, z których jeden również związał swoją karierę zawodową z mediami.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Informacja o tym, że Edward Miszczak po 24 latach rezygnuje z funkcji dyrektora programowego stacji TVN, zszokowała Polaków. Jak sam przyznał, decyzję pojął, gdyż nadszedł czas na zmiany. Choć nieznane są jego dalsze plany na przyszłość, nieoficjalnie mówi się o tym, że może zastąpić Ninę Terentiew w Polsacie.

Pomimo licznych niewiadomych, fakt ten pozostaje jednym z głównych tematów dyskusji nie tylko wśród osób związanych z mediami. Choć Edward Miszczak stara się chronić prywatność, wiadomo, że jest ojcem dwóch synów. Jeden z nich również pracował dla tej samej stacji, co jego ojciec, lecz zajmował się zupełnie innymi rzeczami. 

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak o kulisach rozmowy z Edwardem Miszczakiem o Ewie Drzyzdze

Edward Miszczak jest ojcem dwóch synów. Jeden z nich również wybrał karierę w telewizji

Edward Miszczak wraz ze swoją zmarłą w 2019 roku żoną doczekał się dwóch synów. Jeden z nich, Szczepan Miszczak, jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie pracuje w kancelarii prawnej w Krakowie i stroni od show-biznesu.

Zupełnie inaczej wygląda jednak kariera Szymona Miszczaka. 40-latek podobnie jak ojciec związał się ze stacją TVN, w której przez jakiś czas pracował przy realizacji programów typu "W11. Wydział śledczy" czy "Detektywi". 

)Konferencja prasowa Mastercard OFF camera)Konferencja prasowa Mastercard OFF camera Fot. Jakub Strączyński

Po jakimś czasie młody Miszczak zdecydował się nieco zmienić zajęcie. Wstąpił do zarządu fundacji zaangażowanej w organizację festiwali. Do najbardziej znanych wydarzeń tworzonych przez organizację należy Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard Off Camera. 

Więcej zdjęć Szymona Miszczaka znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.