Księżna Kate w eleganckiej stylizacji. Pokazała się w marynarce z Zary za 270 złotych. Klasa!

Księżna Kate po raz pierwszy pokazała się publicznie od zakończenia uroczystości związanych z jubileuszem królowej Elżbiety II. Na tę okazję wybrała elegancką stylizację z marynarką ze znanej sieciówki.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Wszelkie uroczystości związane z obchodami Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II dobiegły końca i członkowie rodziny królewskiej mogą wrócić do swoich standardowych obowiązków. Księżna Kate odwiedziła 8 czerwca ośrodek Little Village w Brent. Działająca tam organizacja charytatywna wspiera uboższe rodziny w podstawowe artykuły dla dzieci, takie jak ubrania czy zabawki. Żona księcia Williama zaprezentowała się w eleganckiej stylizacji, w której uwagę zwraca marynarka ze znanej sieciówki.

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Księżna Kate odwiedziła organizację charytatywną w Londynie. Zaprezentowała się w eleganckiej marynarce z Zary

Chociaż Księżna Kate może przebierać wśród kreacji od najlepszych projektantów, często wybiera propozycje z sieciówek. Tym razem również zdecydowała się sięgnąć po element garderoby ze znanego sklepu Zara. W środę 8 czerwca żona księcia Williama zaprezentowała się w klasycznym jasnym topie, do którego dopasowała spodnie o szerokich nogawkach zachodzące na buty.

Meghan Markle, księżna KateKsiężna Kate dostrzegła Meghan Markle. Książę William dodał jej otuchy

Na białą bluzkę założyła dopasowaną jasną marynarkę z w kolorze ecru. Ta warta jest 50 funtów, czyli około 270 złotych. Księżna Kate trzymała też w ręce białą kopertówkę, na jej nogach można było zaś zauważyć czarne zamszowe czółenka. Całość stylizacji podkreśliła eleganckimi kolczykami z cytrynem, które nosiła już wielokrotnie.

Księżna KateKsiężna Kate Paul Grover/ AP Photo

Księżna Kate, książę HarryKsiężna Kate tęskni za księciem Harrym. Udało im się porozmawiać

Jak wam się podoba księżna Kate w takiej odsłonie?

Więcej o: