Gerard Pique spotykał się także z mamą kolegi? Turecki dziennikarz podał nieprawdziwą informację

Kilka dni temu do mediów trafiła informacja, z kim Gerard Pique zdradzał Shakirę. Potem pojawiła się wieść, że nie tylko blondwłosa hostessa zawróciła mu w głowie. Informacja została już jednak zdementowana. O co chodziło?

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl  

Shakira i Gerard Pique poznali się 12 lat temu i od tego czasu uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par w show-biznesie. Dlatego wiadomość o ich rozstaniu zszokowała zarówno fanów piosenkarki, jak i piłkarza. Każdego dnia do mediów trafiają nowe szczegóły dotyczące ich relacji oraz powodów rozpadu związku. 

Edyta Górniak i Dariusz Krupa Przemek Kossakowski i Martyna WojciechowskaPrzedstawiamy najgłośniejsze rozwody gwiazd

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Gerard Pique spotykał się z mamą kolegi z klubu? Dziennikarz podał niesprawdzoną informację 

Początkowo uważano, że głównym powodem rozpadu związku Shakiry i Gerarda Pique była zdrada ze strony mężczyzny. Zagraniczne media ujawniły, z kim miał się spotykać piłkarz.

To młodsza dziewczyna, po dwudziestce. Studiuje i pracuje jako hostessa. Jej pojawienie się w życiu Gerarda doprowadziło do tego, że on i Shakira są teraz w separacji - donosi dziennik "El Periodico".

Następnie ta sama gazeta dotarła do informacji, że piłkarz i piosenkarka zmagali się z problemami już od dłuższego czasu, a od trzech miesięcy żyli w separacji. To właśnie wtedy Pique miał się wyprowadzić z ich wspólnego domu i przenieść do apartamentu w Barcelonie.

Co więcej, to właśnie on miał podjąć decyzję o rozstaniu. Osoby z jego bliskiego otoczenia twierdzą, że mężczyzna zdecydował się na ten krok, ponieważ uczucie, które łączyło go do tej pory z Shakirą, zwyczajnie się wypaliło.

Kilka dni temu na stronie infomercado.pe pojawiła się wieść, że Pique - oprócz spotkań z młodszą o kilkanaście lat hostessą - widywał się również z mamą Pablo Gaviego, czyli kolegi z klubu FC Barcelona. Rzekomo to właśnie ich Shakira przyłapała na gorącym uczynku. Nie jest to jednak prawda. Fałszywe wieści rozprzestrzenił dziennikarz z Turcji Melih Esat. Dodatkowo udostępnił zdjęcie kobiety, która nie była nawet matką Gaviego, ale jego siostrą. Wszystko wskazuje więc na to, że nie ma żadnego uzasadnienia dla tej informacji. 

Shakira ciężko przechodzi rozstanie z Pique. Jej siostra ujawniła, w jakim jest stanieShakira ciężko przechodzi rozstanie z Pique. Jej siostra ujawniła, w jakim jest stanie

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: