Książę William i księżna Kate dostali zaproszenie na urodziny Lilibet. Odmówili nie tylko z powodu wizyty w Walii

Okazuje się, że książę William i księżna Kate otrzymali zaproszenie na przyjęcie urodzinowe Lilibet, które było świetną okazją do spotkania między nimi a Sussexami. Mimo wszystko nie skorzystali z niego. Zagraniczne media podają, jaki był powód ich decyzji.

Więcej aktualnych znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

4 czerwca córka księcia Harry’ego i Meghan Markle skończyła rok. Specjalnie z tej okazji w posiadłości Frogmore Cottage rodzicie zorganizowali dla niej przyjęcie urodzinowe. Zaproszenie na to wydarzenie otrzymali ich przyjaciele oraz najbliższa rodzina, w tym również książę William i księżna Kate, którzy nie poznali jeszcze Lilibet. Nie zjawili się jednak na imprezie, ponieważ według oficjalnych źródeł tego dnia mieli już wcześniej zaplanowany wyjazd do Walii związany z obchodami Platynowego Jubileuszu.

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Dlaczego książę William i księżna Kate nie pojawili się na urodzinach Lilibet? 

Z informacji, do których dotarł portal Pagesix wynika, że nie tylko podróż do Walii miała być powodem, dla którego książę William i księżna Kate nie zjawili się na przyjęciu Lilibet.

Stosunki pomiędzy braćmi są nadal bardzo napięte. William z obawy przed tym, jakie informacje na jego temat mogłyby trafić do mediów, ostrożnie podchodzi do każdego spotkania z Harrym - ujawnił informator Page Six.

Konflikt księcia Williama i księcia Harry'ego - o co w nim chodzi?

Nie jest tajemnicą, że stosunki pomiędzy braćmi zaczęły się psuć, kiedy w życiu Harry'ego pojawiła się Meghan Markle. Znacznie pogorszyły się w momencie, gdy Sussexowie zdecydowali udzielić wywiadu w programie Oprah Winfrey, w którym oskarżyli rodzinę królewską o rasizm. Poza tym twierdzili, że zostali porzuceni, gdy żona księcia Harry’ego miała myśli samobójcze i była w szóstym miesiącu ciąży. Jego fragment możecie obejrzeć na nagraniu znajdującym się u góry strony. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl 

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA