Grób Krzysztofa z "Rolnik szuka żony" tonie w kwiatach. Wieniec Bogusi jest dowodem wielkiej miłości

Miejsce pochówku Krzysztofa Pachuckiego z "Rolnik szuka żony" tonie w kwiatach i zniczach. Ogromny wieniec zostawiła Bogusia, która była żoną 56-latka.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

W poniedziałek policja w Olecku potwierdziła, że Krzysztof Pachucki nie żyje. Informacje o śmierci 56-latka, który popularność zdobył dzięki występom w "Rolnik szuka żony", krążyły w mediach już wcześniej. Teraz "Super Express" opublikował zdjęcia grobu mężczyzny. 

Zobacz wideo Piosenki Krzysztofa Krawczyka zostaną z nami na zawsze

Bogusia i Krzysztof z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Szczęście Krzysztofa i Bogusi przerwała tragedia

Na  grobie Krzysztofa Pachuckiego z "Rolnik szuka żony" ułożonych jest mnóstwo kwiatów i zniczy

Pogrzeb miał odbyć się 4 czerwca w kościele pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Świętajnie na Mazurach. Reporterzy "Super Expressu" poszli na grób Krzysztofa Pachuckiego. Okazało się, że miejsce pochówku wręcz tonie w wieńcach, zniczach i kwiatach. 

Jak podaje "Super Express", 56- latek popełnił samobójstwo. Ciało mężczyzny miała znaleźć jego żona. 

Poszukiwały go trzy radiowozy i straż pożarna. Funkcjonariusze przeczesywali całą okolicę. Ostatecznie to Bogusia znalazła ciało Krzysztofa, który powiesił się w oborze. Jeden z sąsiadów odciął sznur, na którym wisiał Krzysztof – informowali sąsiedzi w rozmowie z tabloidem.

Przypomnijmy, że Krzysztof Pachucki poznał Bogusię w programie "Rolnik szuka zony". Szybko między nimi zapłonęło uczucie i jesienią 2021 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Niebawem jednak media obiegła informacja, że mężczyzna cierpi na depresję. Żona starała się go wspierać i pomóc mu w walce z chorobą.

Bogusia już wcześniej dawała sygnały, że bywa z nim trudno. Otoczyła go troską, miłością, kochała go całym sercem, ale na tę chorobę nie ma mocnych - mówił informator portalu Jastrząb Post.

Pośród niezliczonej ilości kwiatów na nagrobku Krzysztofa leży teraz duży wieniec z czerwonych róż, który zostawiła zrozpaczona Bogusia.

'Rolnik szuka żony'. Krzysztof i Bogusia zaręczyli się?Relacja Krzysztofa i Bogusi przed śmiercią. Osoba z otoczenia pary donosi

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego. TUTAJ znajdziesz również przydatne numery telefonów, pod którymi dyżurują specjaliści, gotowi pomóc w kryzysowej sytuacji.

Więcej o: