Królowa Elżbieta II nie kryła dumy z księcia Louisa. To urocze, co powiedziała do prawnuka

W czasie pokazu lotniczego z okazji Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II kamery uchwyciły rozmowę monarchini z księciem Louisem. Specjalistka od czytania z ruchu warg ujawniła, jakie słowa padły z ust monarchini.

Więcej aktualnych informacji na temat brytyjskiej rodziny królewskiej znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Rodzina królewska świętuje jubileusz królowej

W Wielkiej Brytanii trwają obchody Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II. Jedną z atrakcji był pokaz lotniczy zorganizowany przez Królewskie Siły Powietrzne. Rodzina królewska zgromadziła się na balkonie Pałacu Buckingham, aby obejrzeć widowisko. Kamery uchwyciły rozmowę królowej z księciem Louisem. Specjalistka od czytania z ruchu warg zdradziła, jakie słowa wypowiedziała monarchini do prawnuka.

Księżna Kate, królowa ElżbietaKsiężna Kate ukochała sobie klasykę, za to Anna wygodę. Podglądamy domy royalsów

Elżbieta II nie kryła dumy z księcia Louisa. Specjalistka od czytania z ruchu warg ujawniła, co królowa powiedziała do wnuka

W czwartek, 2 czerwca nad Londynem przeleciało kilkadziesiąt samolotów i śmigłowców należących do Królewskich Sił Powietrznych. Pokaz lotniczy uświetnił obchody Platynowego Jubileuszu królowej. Rodzina królewska obserwowała widowisko z balkonu Pałacu Buckingham. Największą ekscytację okazywał książę Louis. Czterolatek zaprezentował fotoreporterom cały wachlarz min. W pewnym momencie najmłodszy syn pary książęcej Cambridge zwrócił się do monarchini z pilnym pytaniem. Portal Mirror poprosił specjalistkę od czytania z ruchu warg o komentarz. Ekspertka wyjawiła, jakie słowa padły z ust Elżbiety II.

To nasze Siły Powietrzne. To Apache (śmigłowce używane przez Królewskie Siły Powietrzne - przyp. red) - miała powiedzieć królowa.

Ekspertka dodała też, że kiedy księżna Kate wyjaśniła dzieciom, w jaki sposób formacja samolotów utworzyła liczbę "70", książę Louis zaczął intensywnie liczyć na palcach. Dumna królowa pochwaliła umiejętności prawnuka.

To bardzo sprytne, musiało wymagać dużo praktyki - miała powiedzieć monarchini. 

Platynowy Jubileusz królowej Elżbiety IIKsiążę Louis dostał burę od siostry. Zbyt entuzjastycznie witał się z tłumem

Obchody Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II zostały zaplanowane na cztery dni i potrwają do 5 czerwca.

Więcej o: