"Czy to w tym momencie przybyła ciocia Meghan?". Piers Morgan nie odpuszcza Markle. Wykorzystał zdjęcia Louisa

Piers Morgan skomentował wizytę Meghan Markle w Wielkiej Brytanii, spowodowaną świętowaniem 70-lecia panowania królowej Elżbiety II. Były prowadzący "Good Morning Britain" nie darzy sympatią żony księcia Harry'ego, co wiele razy podkreślał, atakując ją w wypowiedziach. Teraz ponownie z niej zakpił. Wykorzystał zdjęcia księcia Louisa, które zrobiono mu na balkonie.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

2 czerwca w Wielkiej Brytanii rozpoczęły się czterodniowe obchody 70-lecia panowania królowej Elżbiety II. Meghan Markle od czasu megxitu nie była częstym gościem w rodzinnych stronach męża. Obecności na tak ważnym wydarzeniu, jak Platynowy Jubileusz, nie mogła sobie odmówić. Mimo że Meghan i Harry nie pojawili się na balkonie Pałacu Buckingham, nie uchroniło ich to przed zgryźliwościami, jakie zaserwował Markle jeden z jej największych przeciwników. Piers Morgan opublikował na Twitterze zdjęcie księcia Louisa i nie powstrzymał się od przytyku w stronę Meghan. Internauci szybko odpowiedzieli na jego zgryźliwości. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pałac Buckingham skrywa wiele tajemnic. W środku bankomat i... pokój na złoto. "Królowa pozwoliła nam do niego zajrzeć"

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Piers Morgan ponownie kpi z Meghan Markle. Tym razem wykorzystał zdjęcia księcia Louisa

Meghan Markle i książę Harry dołączyli do pozostałych członków rodziny królewskiej, podczas pierwszego od dwóch lat, oficjalnego przyjęcia na cześć królowej i parady Trooping the Colour. Nie dostąpili zaszczytu pojawienia się na balkonie Pałacu Buckingham. Zamiast tego zostali usadzeni z dalszą rodziną, ale to nie powstrzymało Piersa Morgana przed złośliwościami. 

ZOBACZ: Meghan Markle na Platynowym Jubileuszu królowej Elżbiety II. Są pierwsze zdjęcia. Usadzili ją z dala od Williama i Kate

Na Twitterze dziennikarza pojawił się kolaż zdjęć z księciem Louisem, który podczas Platynowego Jubileuszu skradł całe show, za sprawą żywej ekspresji. Arystokrata robił zabawne miny, a w pewnym momencie zasłonił uszy i szeroko otworzył buzię, jakby wyglądał na przybitego całą sytuacją. Ten moment wykorzystał dziennikarz, który nawiązał do Meghan pisząc:

Czy to w tym momencie przybyła ciocia Meghan?

W komentarzach internauci odpowiedzieli na jawny hejt dziennikarza i zauważyli, że z jego strony zaczyna przypominać to obsesję na punkcie żony księcia Harry'ego

Pięć lat później, a ty nadal masz obsesję na punkcie Meghan.
Musisz odpuścić, to stało się niezdrowe.
Za co tak nienawidzisz Meghan - czytamy.

Piers Morgan od kilku lat wiedzie prym wśród agresywnych krytyków Meghan Markle. Podczas dyskusji o wywiadzie Meghan u Oprah Winfrey, nie gryzł się w język, obrażając aktorkę i w pewnym momencie wyszedł ze studia, co było pokłosiem jego zwolnienia z "Good Morning Britain". 

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.