Książę Louis dostał burę od siostry. Zbyt entuzjastycznie witał się z tłumem. Reakcja Charlotte to hit

Dzieci księżnej Kate i księcia Williama przejechały karocą podczas uroczystego rozpoczęcia obchodów Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II. Najmłodszy z rodzeństwa, książę Louis, wyrasta na prawdziwą gwiazdę brytyjskiej rodziny królewskiej.

Więcej o brytyjskiej rodzinie królewskiej przeczytasz na Gazeta.pl

2 czerwca w Wielkiej Brytanii rozpoczęły się czterodniowe obchody 70-lecia panowania królowej Elżbiety II. W czwartek odbyła się również parada z okazji Trooping the Colour świętująca urodziny brytyjskiej monarchini. Zmierzający na wydarzenie książę George, księżniczka Charlotte oraz książę Louis w towarzystwie księżnej Kate oraz księżnej Camilli przejechali karocą wzdłuż zamykanej z okazji ważnych imprez państwowych alei The Mall. Młodszy syn księcia Williama i księżnej Kate czuł się jak ryba w wodzie w towarzystwie wiwatującego tłumu. Do tego stopnia, że księżniczka Charlotte postanowiła interweniować.

Zobacz wideo Obchody Platynowego Jubileuszu

Księżna Kate, królowa ElżbietaKsiężna Kate ukochała sobie klasykę, za to Anna wygodę. Podglądamy domy royalsów

Księżniczka Charlotte poucza księcia Louise'a podczas Platynowego Jubileuszu

Trójka królewskich dzieci wyglądała niezwykle elegancko podczas tej wyjątkowej okazji. Najstarszy z rodzeństwa, książę George, ubrany był w garnitur i białą koszulę z krawatem, księżniczka Charlotte błyszczała w błękitnej sukience, a najmłodszy, książę Louis, wyglądał przeuroczo w marynarskim komplecie. Chłopiec bardzo do serca wziął sobie pozdrawianie zebranych wzdłuż alei poddanych i niemal przez całą drogę intensywnie machał do tłumu. Jak widać na udostępnionym przez "Daily Mail" filmiku, jego starsza siostra poczuła się chyba nieco zażenowana jego entuzjazmem i opuściła dłoń brata.

Przestań machać, Louis - miała szepnąć do najmłodszego z rodzeństwa.

Książę Louis nie przejął się jednak słowami siostry i z radością dalej pozdrawiał zebranych tłumnie Brytyjczyków.

obchody Platynowego Jubileuszuobchody Platynowego Jubileuszu Fot. Alastair Grant / AP Photo

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Tajemnice Pałacu Buckingham. To nie tylko piękne wnętrza. Bankomaty i poczta do dopiero początekTajemnice Pałacu Buckingham. Bankomat i własna poczta to dopiero początek

Obchody z okazji Platynowego Jubileuszu potrwają aż do niedzieli 5 czerwca. Z tej okazji do Wielkiej Brytanii przylecieli również Meghan Markle i książę Harry z dziećmi. Królowa, aby zadbać o ich pełny komfort, wysłała po rodzinę młodszego syna księcia Karola samochód i ochronę. Dla całej brytyjskiej rodziny królewskiej będzie to pierwsza okazja, aby poznać córkę Meghan Markle i księcia Harry'ego, Lilibet, która w sobotę kończy rok. Dziewczynka urodziła się w szpitalu w Los Angeles, a jej rodzice od tamtej pory tylko raz wrócili do Wielkiej Brytanii i podróżowali wówczas bez dzieci.

Więcej o: