Kobieta przebrała córkę za królową Elżbietę II. Wkrótce dostała niespodziewany list z Windsoru od monarchini

Pewna kobieta z Ohio w Stanach Zjednoczonych przebrała swoją dwuletnią córkę w kostium królowej Elżbiety. Niedługo potem zaskoczona kobieta otrzymała list z Windsoru.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Brytyjska rodzina królewska cieszy się na ogromnym zainteresowaniem ze strony społeczeństwa nie tylko na Wyspach. Losy arystokratów śledzą także osoby w innych zakątkach świata. Królowa Elżbieta II stała się także inspiracją dla jednej z kobiet w Ohio w Stanach Zjednoczonych. Niejaka Katelyn Sutherland w ramach świętowania Platynowego Jubileuszu postanowiła przebrać dwuletnią córkę Jalayne za monarchinię, wykorzystując w tym celu elegancki płaszcz, kapelusz i biżuterię w charakterystycznym stylu, a także dwa psy. Jakież było zdziwienie mamy dziewczynki, kiedy pewnego dnia dostała list z Windsoru.

Zobacz wideo Królowa Elżbieta II opublikowała swojego pierwszego posta na Instagramie

Mama dwuletniej dziewczynki z Ohia przebrała córkę za królową Elżbietę. Pewnego dnia dostała pismo prosto z pałacu 

Nie jest tajemnicą, że królowa Elżbieta II jest ogromną miłośniczką psów rasy corgi. Jak twierdzi Katelyn Sutherland, to one stały się powodem stworzenia unikalnego kostiumu dla córki:

Największą inspiracją do stworzenia stroju był fakt, że nasze psy są najlepszymi przyjaciółmi naszej córki. Chcieliśmy zrobić coś, co mogliby zrobić razem. Z racji, że jesteśmy fanami rodziny królewskiej, stwierdziliśmy, że w ten sposób uczcimy jubileusz królowej.

Widząc z jak pozytywnym odbiorem spotkał się kostium dziewczynki wśród napotkanych osób, postanowiła wysłać zdjęcie do samej królowej. W najśmielszych snach nie spodziewała się jednak, że Elżbieta II w jakikolwiek sposób na to zareaguje. 

Jalayne SutherlandJalayne Sutherland Facebook: facebook.com/Kfull16

Pewnego dnia w skrzynce pocztowej mama małej Jalayne znalazła jednak pismo z Wielkiej Brytanii. Jak się okazało, zostało nadane prosto z Windsoru. Na ostemplowanej insygniami zamku Windsor kartce napisano:

Królowa życzy sobie, abym napisał i podziękował za twój list i za fotografię, którą załączyłaś. Jej Wysokość pomyślała, że to miło z twojej strony, że do niej napisałaś. Królowa była zadowolona, widząc zdjęcie twojej córki, Jalayne, w jej wspaniałym stroju. Załączam również informacje na temat królewskich zwierzaków, mam nadzieję, że ta wiadomość będzie szczególnie ważna dla twojej córki.

Kobieta przyznała, że nie spodziewała się takiej reakcji ale to niezwykle miłe i cieszy się, że jej córka będzie miała na przyszłość tak wyjątkową pamiątkę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.