Video TikTokerki stało się viralem. Uwagę zwraca wystający pępek dziewczyny. Internauci mają teorię

Pewien profil na TikToku coraz szybciej staje się viralem. Dziewczyna o imieniu Chi pokazuje, jak tańczy przed kamerą w krótkim topie, odsłaniając mocno wystający, ogromny pępek. Internauci są pewni, że spowodowane jest to pewną dolegliwością.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Platforma TikTok nie przestaje zaskakiwać ilością i zróżnicowanym rodzajem udostępnianych na nim treści. Jednym z kanałów, których popularność w ostatnim czasie stale przybiera na sile, jest profil @iam_amakae, należący do młodej dziewczyny imieniem Chi. Na początku maja opublikowała ona video, na którym tańczy ubrana w biały krótki top, odsłaniający brzuch. Filmik obejrzany został już ponad 13,4 miliona razy. Wszystko dlatego, że nad pępkiem TikTokerki znajduje się dziwne wystające wybrzuszenie. Internauci są przekonani, że winna temu jest przepuklina pępkowa.

Zobacz wideo Magda i Igor z "Love Island" zaczęli nagrywać na TikToku. Skąd pomysł?

TikTokerka tańczy eksponując dziwną wypukłość nad pępkiem. Jej nagrania podbijają internet

W komentarzach pod nagraniami dziewczyny natychmiast pojawiło się mnóstwo pytań i spekulacji internautów, którzy są ciekawi, czym jest wybrzuszenie nad jej pępkiem. Chi konsekwentnie ignoruje jednak zdecydowaną większość z nich, trzymając widzów w niepewności. Odpisuje jedynie na te wiadomości, w których gratulują jej odwagi i wspierają w akceptowaniu taką, jaka jest.

Chi zdaje się nic nie robić z podpowiedzi i komentarzy rzucanych przez widzów. Publikuje za to kolejne nagrania, na których odsłania guzek na brzuchu, podpisując je hasłami w duchu body positive:

Perfekcyjne ciało. Pokochaj siebie.
Pewność siebie, prawdziwa ja. 

Wśród komentujących przeważa opinia, że specyficzny wygląd brzucha dziewczyny spowodowany jest przepukliną pępkową. Jest to dolegliwość, występująca głównie u niemowląt, chociaż zdarza się również w przypadku osób dorosłych. Pojawia się w momencie, gdy część jelita wybrzusza się przez otwór w mięśniach brzucha w pobliżu pępka. 

Jestem pewna, że to przepuklina pępkowa. Moja córeczka miała taką, gdy się urodziła, ale jej też się zmniejszyła, piękna dziewczyno!
Prawdopodobnie lekarz nie przeciął prawidłowo pępowiny, gdy urodziła się po raz pierwszy, dlatego tak urosła, to samo spotkało moją kuzynkę.

W jednym z wpisów Chi przyznała, że nawet chcąc wykonać zabieg usunięcia wybrzuszenia, nie ma na to pieniędzy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.