Telekamery 2022. Wanda Traczyk-Stawska została "Człowiekiem Roku". Ze sceny zaapelowała do Polaków. Mocny przekaz

Podczas tegorocznej gali rozdania Telekamer "Tele Tygodnia" nie obyło się bez pełnego emocji momentu. Odbierająca nagrodę w kategorii "Człowiek Roku" Wanda Traczyk-Stawska wygłosiła wzruszające przemówienie.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

We wtorek 31 maja odbyła się 25. gala rozdania Telekamer "Tele Tygodnia". Jak zawsze na imprezie pojawiła się plejada gwiazd i celebrytów. Tegoroczny plebiscyt poprowadziła Katarzyna Zielińska w towarzystwie Kacpra Kuszewskiego, a statuetkę "Człowieka Roku" otrzymała natomiast Wanda Traczyk-Stawska.

'You Can Dance' 'Jak oni śpiewają' Przedstawiamy programy telewizyjne, które 15 lat temu były hitami polskiej telewizji

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska wspomina swoje kreacje z Telekamer

Wzruszające przemówienie Wandy Traczyk-Stawskiej: Potrzebujemy w tej chwili w Polsce być razem

Wanda Traczyk-Stawska, polska psycholożka i działaczka społeczna, żołnierka Armii Krajowej, członkini Szarych Szeregów i uczestniczka powstania warszawskiego odbierając nagrodę, zaapelowała do widzów i zgromadzonej publiczności: 

Dzięki wam mogę powiedzieć to, co najważniejsze. Potrzebujemy w tej chwili w Polsce być razem. Razem musimy pomóc Ukrainie. Chciałabym wołać ze wszystkich sił: to jest wojna, która niesie całemu demokratycznemu światu niebezpieczeństwo. Pomóżcie Ukrainie. Proszę, pamiętajcie, jak my zostaliśmy w powstaniu opuszczeni. Pomóżcie, żeby się to nie powtórzyło - powiedziała Wanda Traczyk-Stawska.

Przemówienie Wandy Traczyk-Stawskiej zostało nagrodzone owacjami na stojąco.

Telekamery 2022. Kto jeszcze odebrał nagrodę? 

Tego wieczoru nagrodę między innymi otrzymali również Baron i Tomson w kategorii "Juror 25-lecia", a statuetkę "Prezentera pogody 25-lecia" otrzymała Agnieszka Cegielska. "Osobowością 25-lecia" został natomiast Tadeusz Sznuk. Prezenter nie pojawił się na gali. List od niego przeczytała Krystyna Czubówna.

Kacper Kuszewski, Katarzyna Zielińska Telekamery 2022. Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski jako prowadzący. Klasa!

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: