Telekamery 2022. Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski prowadzą galę. Aktorka elegancko, ale... z tyłu? Zaszalała

W tym roku ma miejsce jubileuszowa, 25 edycja rozdania nagród Telekamery. Ostatniego dnia maja przyznane są jedne z najważniejszych polskich nagród z dziedziny telewizji i mediów. Prowadzącymi galę zostali Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski. W jakich kreacjach się zaprezentowali?

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Ostatni dzień maja to w tym roku uroczysty dzień wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia". Ceremonia odbywa się po raz 25. i jest transmitowana w TV Puls. Za poprowadzenie gali odpowiedzialni są Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski. Na profilu aktorki w mediach społecznościowych znalazło się kilka ujęć, dzięki którym możemy zobaczyć, jak prezentują się prowadzący.

Zobacz wideo Doda pokazała, co robiła po Telekamerach

Jubileuszowe Telekamery 2022. W jakich stylizacjach wystąpili prowadzący galę?

Chociaż zwycięzcy tegorocznej gali Telekamer wyłonieni zostali już 27 stycznia, trwająca wówczas pandemia koronawirusa uniemożliwiła zorganizowanie ceremonii, która w efekcie została przeniesiona na koniec maja. Wydarzenie nie będzie transmitowane na żywo, tylko zostało nagrane z wyprzedzeniem. To z tego względu na profilu Katarzyny Zielińskiej zawczasu pojawiło się kilka zdjęć ze współprowadzącym galę Kacprem Kuszewskim. 

Na tę okazję aktor wybrał klasyczny garnitur z białą koszulą i elegancką muchą. Uwagę zwraca jednak kreacja jego dzisiejszej partnerki. Katarzyna Zielińska pozuje w długiej sukni z trenem w kolorze brudnego różu. Prosty, minimalistyczny przód i długie rękawy tworzą klasyczną i elegancką całość. Jednak prawdziwy charakter sukni wychodzi na jaw, gdy aktorka odwraca się tyłem i odsłania nagie plecy. Wszystko dopełnia srebrne biżuteria i włosy spięte w ciasny kok. 

 

Statuetki zostaną przyznane między innymi w kategoriach prezenter informacji 25-lecia, osobowość, juror, dziennikarz sportowy, serial fabularno-dokumentalny, aktorka, aktor, czy serial 25-lecia. Tegoroczną galę przyznania Telekamer swoim występem uświetniła Edyta Górniak.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.