Brytyjski dziennikarz uderzył w Meghan Markle na wizji. Poszło o chorego ojca

Dziennikarz Richard Madeley ironizował na temat Meghan Markle po tym, jak jej ojciec Thomas Markle doznał udaru. Padły mocne słowa.

Więcej na temat rodziny królewskiej przeczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Angielski dziennikarz i prezenter telewizyjny, Richard Madeley, w programie "Good Morning Britain" skrytykował Meghan Markle. W programie śniadaniowym zapytał wprost, czy w związku z udarem ojca, księżna Sussex zakończy konflikt rodzinny, który trwa między nimi już od wielu lat. 

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Meghan Markle pod ostrzałem. Dziennikarz nie zostawił na niej suchej nitki 

25 maja 2022 roku w odcinku popularnego programu śniadaniowego "Good Morning Britain", prezenterzy Richard Madeley i Susanna Reid przywitali widzów przeglądem prasy. Najgłośniejszym tematem była choroba ojca Meghan Markle.

Thomas Markle doznał udaru i we wtorek późnym wieczorem został przewieziony do szpitala. Udar spowodował u niego problemy z mową. Mężczyzna jest od dawna skonfliktowany z własną córką, która planowała lot do Wielkiej Brytanii na Platynowy Jubileusz królowej. Konflikt rozpoczął się już w 2018 roku, kiedy to ojciec Meghan Markle nie przybył na jej ślub z księciem Harrym.

Podczas porannego show pojawił się królewski biograf, Tom Bower, któremu udało się spotkać z Thomasem Markle w weekend, czyli jeszcze przed doznaniem udaru. W rozmowie z prezenterem programu śniadaniowego zdradził, że ojciec Meghan Markle był wtedy w dobrej formie. Powiedział:

Wszystko było z nim w porządku. Po prostu się przewrócił. Był na zakupach i powiedział mi, że inni ludzie pomogli mu wstać. Ale to człowiek, który naprawdę miał problemy z sercem i nie czuł się najlepiej. (...) Z drugiej strony, był bardzo podekscytowany tym, że ma lecieć do Londynu na jubileusz.

Prezenter dodał, że Thomas Markle obecnie przebywa w szpitalu z powodu problemów z mową.

Jest w szpitalu i oczywiście oprócz jego bezpośrednich problemów zdrowotnych, pojawia się pytanie: Czy jego córka pójdzie się z nim zobaczyć? Czy w końcu zakończy konflikt i pojawi się przy jego łóżku - ironizował Richard Madeley.

Tom Bower stwierdził, że Meghan Markle powtarza, iż jest empatyczną osobą, więc może wyciągnie rękę do chorego ojca. 

Czy wiemy, aby z nim się kontaktowała? - padło kolejne pytanie.
Nie zrobiła tego. Nie zrobiła tego od ślubu - odpowiedział ekspert.

Myślicie, że Meghan Markle i jej ojciec się pogodzą?