Małgorzata Rozenek oniemiała na widok stylizacji Anny Lewandowskiej z Cannes. My też. Pióra w modzie!

Anna Lewandowska zakomunikowała fanom, że razem z mężem dotarła do Cannes. Widoki z hotelowego balkonu piękne, ale my patrzymy na spódnicę trenerki. To projekt polskiej projektantki.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń na festiwalu w Cannes znajdziesz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Tegoroczny festiwal filmowy w Cannes dobiega powoli końca. Zanim jednak wszystkie gwiazdy i celebryci wylecą ze słonecznego wybrzeża Francji, na miejsce przybyli Anna i Robert Lewandowscy.

Witamy w Cannes - zakomunikowała na Instagramie.

Warto dodać, że od czasu paryskiego tygodnia mody Anna Lewandowska nieco zmieniła swój styl. Do lamusa przeszły basicowe i nudne stylizacje. Teraz trenerka faktycznie stara się bawić modą i wychodzi jej to naprawdę dobrze. Najpierw zachwyciła kilkoma stylizacjami podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych w Paryżu, a w środę zaprezentowała nieoczywisty, bardzo codzienny, aczkolwiek elegancki "look".

Lewandowscy przybyli do Cannes. Małgorzata Rozenek oniemiała na widok stylizacji Anny. My też. Pióra w modzie!

Zestaw składa się z białej koszulki, plecionej spódnica oraz brązowych sandałów. To właśnie druga w wymienionych rzeczy przykuwa największą uwagę. Wszystko za sprawą piór, które można dostrzec przy wykończeniu projektu. Co więcej, spódnica wyszła spod rąk wybitnej już na świecie polskiej projektantki Magdy Butrym, w której kreacjach chodzi chociażby Hailey Bieber.

Aniu, wyglądasz pięknie!
Piękni ludzie, w pięknym miejscu - ekscytowali się fani.
 

Swoje trzy grosze dorzuciły także znane koleżanki Anny. Małgorzata Rozenek zareagowała na zdjęcie trenerki emotikoną w postaci ognia, podobnie jak Paulina Krupińska, która dorzuciła trzy buźki z oczami w kształcie serc.

Wam też ta stylizacja "Lewej" przypadła do gustu?

Więcej o: