Borys Szyc wspomina Annę Przybylską. Udostępnił wspólne zdjęcie z aktorką sprzed dekady

Na Instagramie Borysa Szyca pojawiła się wzmianka o Annie Przybylskiej. Aktor udostępnił ich wspólne zdjęcie z 2012 roku. Aktorka odebrała wówczas ważne wyróżnienie.

Więcej na temat gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl 

W październiku minie osiem lat od śmierci Anny Przybylskiej. Pamięć o aktorce jest wciąż żywa. Często w mediach społecznościowych wspominają ją nie tylko członkowie rodziny i fani, ale również koledzy i koleżanki z branży. Tak było i tym razem w przypadku Borysa Szyca.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Borys Szyc wspomina Annę Przybylską

Borys Szyc udostępnił na Instagramie post festiwalu filmowego, na którym wręcza Annie Przybylskiej nagrodę.

Wspomnienie z Anią - napisał aktor.

Anna Przybylska, Borys SzycAnna Przybylska, Borys Szyc Instagram

Zdjęcie pochodzi z 2012 roku i przedstawia z pewnością ważny dla aktorki moment. Jak czytamy w poście, wówczas Anna Przybylska otrzymała nagrodę właśnie z rąk Borysa Szyca. Statuetka była przyznawana raz do roku, na przemian aktorce lub aktorowi, za osobowość wnoszącą do kina pozytywne przesłanie, dostarczające widzom wielu wzruszeń, emocji i pozytywnej energii.

2012 rok to z perspektywy czasu wyjątkowo wzruszająca dla nas chwila. Z rąk Borysa Szyca Diamentowy Klaps Filmowy odebrała uwielbiana przez miliony Polaków Ania Przybylska. To było cudowne spotkanie i wspaniała gala, którą swoją charyzmą i osobowością rozświetlała nasza laureatka - czytamy w poście.
 

Już w październiku 2022 roku na antenie TVP ukaże się specjalny dokument o życiu Anny Przybylskiej. Rodzina zmarłej aktorki również pojawi się w filmie. Widzowie będą mogli również zobaczyć prywatne zdjęcia i nagrania.

ZOBACZ TEŻ: Były chłopak szantażował Górniak intymnymi zdjęciami, a Cichopek hasała na Eurowizji. Co gwiazdy robiły w 2007 roku?

Więcej o: