Kate Moss będzie zeznawać w sprawie Johnny'ego Deppa! Tak wyglądał ich romans w latach 90.

Johnny'ego Deppa i Kate Moss w latach 90. łączył burzliwy romans. Dotychczas oboje niewiele mówili na ten temat. Teraz modelka opowie o nim w sądzie.

Więcej informacji na temat show-biznesu na stronie głównej Gazeta.pl

Kate Moss będzie zeznawać jako świadek w sprawie o zniesławienie, którą Johnny Depp wytoczył Amber Heard. Modelka, jak donosi The Post, opowie o swoim związku z gwiazdą "Piratów z Karaibów" za pośrednictwem łącza wideo w środę, 25 maja.

Jennie Garth, Mellisa Joan Heart, Pamela AndersonAktorki z produkcji sprzed lat. Serialowa Sabrina nie zagrała znaczącej roli

Zobacz wideo

Kate Moss będzie zeznawała w sprawie Deppa i Heard. Co łączyło ją z aktorem?

Adwokaci Johnny'ego Deppa wezwali Kate Moss na świadka, po tym, jak 5 maja Amber Heard, opowiadając o bójce, w którą wdała się z byłym mężem w marcu 2015 roku, wspomniała o supermodelce w kontekście rzekomej agresji aktora. Prawnicy Deppa byli zachwyceni, bo dzięki temu mogli wezwać Moss jako świadka. Dotąd modelka nie wypowiadała się zbyt wiele na temat byłego partnera i romansu, który łączył ich w latach 1994-1997. Jednak z jej nielicznych wypowiedzi wynika, że dobrze wspomina związek z gwiazdorem. W 2012 roku w wywiadzie dla "Vanity Fair" powiedziała:

Nikt nigdy nie był w stanie się mną zaopiekować. Johnny przez jakiś czas to robił. Wierzyłam w to, co mówił. Gdybym zapytała: "Co mam robić?", on by mi powiedział. I tego właśnie mi brakowało, kiedy odeszłam. Naprawdę straciłam poczucie, że mogę komuś zaufać.

Moss i Depp poznali się w nowojorskiej kawiarni Tabac Cafe w 1994 roku, gdzie zostali przedstawieni sobie przez znanego felietonistę George'a Wayne'a. Depp miał wtedy 31 lat, a Moss 20.

Nie mogą oderwać od siebie rąk, ust, warg, nóg" - powiedział magazynowi  "People" w 1994 roku przyjaciel Deppa, oceniając związek aktora i modelki.

Jak podaje portal Daily Mail, przyjaciele modelki mówili, że Depp nauczył Moss, jak chronić prywatność. Na tym jednak nie koniec. Modelka przyznała, że po rozstaniu czekały ją "lata płaczu" po stracie ukochanego.

Warto jednak przypomnieć, że związek aktora i modelki był bardzo burzliwy. W 1994 roku w nowojorskim hotelu Mark między nimi doszło do kłótni. Na miejsce została wezwana policja, a Depp został aresztowany. Aktor rzekomo zdemolował wówczas pokój hotelowy. Policjanci twierdzili, że gwiazdor był w stanie odurzenia. Na miejscu zastali też Moss, nie była jednak ranna. Ostatecznie sprawa zakończyła się pomyślnie dla Deppa - zarzuty oddalono, a aktor musiał zapłacić hotelowi niemal 10 tysięcy dolarów za szkody i uregulować rachunek. Ponadto, przez pół roku miał unikać kłopotów z prawem. 

Depp i Moss rozstali się w 1997 roku, a aktor wziął całą winę za rozstanie na siebie. 

Nigdy nie byłem tak emocjonalnie związany z kobietą. To ja muszę wziąć odpowiedzialność za to, co się stało: trudno było mi się z nią dogadać, przeszkodziła mi praca i nie poświęcałem jej tyle uwagi, ile powinienem - powiedział magazynowi "Hello" w 1998 roku.

Rok po rozstaniu Depp i Moss byli widziani na jednej z imprez. Wyglądali na wyluzowanych i nie było między nimi napięcia. 

Więcej o: