Agnieszka Dygant otwiera się na temat ślubu. Wiadomo, jaką kreację by wybrała. Oryginalna

Agnieszka Dygant była zasypywana przez syna pytaniami o ślub, ale temat szybko ucichł. A co jeśliby jednak się zdecydowała? Nie wybrałaby białej sukni.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Agnieszka Dygant od 15 lat tworzy udany związek z Patrickiem Yoką. Para doczekała się syna, który skończył już 12 lat. Choć dla Xawerego zawsze było oczywistym to, że rodzice są razem, ostatnio postanowił zadać mamie pewne pytanie.

Zobacz wideo Agnieszka Dygant za kierownicą zastanawia się, dlaczego makijaż jest dla niej taki ważny

Zobacz też: Grała w "Ranczu" wójtową. Arlak prywatnie to wciąż kolorowy ptak. A inni? Zobaczcie serialową Kasię Solejuk

Syn Agnieszki Dygant chciałby, aby poślubiła Patricka Yokę

Ostatnio w mediach społecznościowych na temat rozważań syna Agnieszki Dygant. Zaczął się zastanawiać, dlaczego nie są razem. W rozmowie z "JastrząbPost" aktorka przyznała, że zadał jej kilka pytań dotyczących ślubu, jednak temat ucichł.

On się zastanawia, bo dla niego to było tak oczywiste, że my jesteśmy razem i nigdy się nie zastanawiał, czy rodzice są po ślubie, czy nie. I zadał kilka takich pytań, ale nie pociągnęliśmy tego. Temat umarł naturalnie. Więc zwolniłam się i z brania ślubu, i z odpowiedzi na to pytanie - wyznała Agnieszka Dygant.

Agnieszka Dygant póki co nie myśli o ślubie, jednak gdyby te plany uległy zmianie ma pomysł na kreację. Zapytana o wymarzoną sukienkę przyznała, że preferuje garnitury i w tym wyjątkowym dniu wybrałaby biały, klasyczny zestaw. 

Chyba biały garnitur.

Patrick Yoka jakiś czas temu miał oświadczyć się Agnieszce Dygant, jednak ta wielokrotnie podkreślała, że nie potrzebuje "papierka do szczęścia". W jednym z wywiadów wyznała, że bez ślubu czuje się "bardziej sexy".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.