Grała w "Ranczu" wójtową. Arlak prywatnie to wciąż kolorowy ptak. A inni? Zobaczcie serialową Kasię Solejuk

Premiera serialu "Ranczo" odbyła się 16 lat temu. Jak przez ten czas zmienili się aktorzy produkcji? Tylko spójrzcie.

Serial "Ranczo" był hitem TVP. Format zaczęto emitować w 2006 roku. Ostatni sezon widzowie obejrzeli w 2016 roku. Co jakiś czas pojawiają się plotki o kontynuacji serialu. I mimo że na ten temat wypowiadali się twórcy hitu, to dalej nie wiadomo, co z dalszymi losami serialowych bohaterów miejscowości Wilkowyje. Jeśli tęsknicie za serialem, to zobaczcie, jak zmienili się aktorzy, którzy w nim grali.

Aktualne zdjęcia Cezarego Żaka, który wcielał się zarówno w postać proboszcza, jak i wójta, a także jego żony Katarzyny Żak, odtwórczyni roli Solejukowej, pojawiają się w mediach często. Nie będziemy więc wam ich tu pokazywać. Ala czy wiecie, jak wyglądają dziś inni aktorzy serialu?

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Ilona Ostrowska jako Lucy Wilska

Ilona Ostrowska jako LucyIlona Ostrowska jako Lucy Screen 'Ranczo', reż. W. Adamczyk; Telewizja Polska Studio A ; ilona_ostrowska_official/Instagram

Ilona Ostrowska grała jedną z głównych bohaterek serialu - Amerykankę Lucy, która przyjechała do Polski po tym, jak odziedziczyła dworek w Wilkowyjach. Ostrowska do tej pory z sympatią wspomina swoją przygodę z "Ranczem". Po emisji serialu dostała kolejną dużą rolę w TVP - wcielała się w mecenas Kasię Smudę w "Na dobre i złe", ale jej postać została uśmiercona. Ostrowska ostatnio grała w takich produkcjach jak "Druga połowa", "Osaczony" czy "Dobrze będzie, kochanie". Niebawem zobaczymy ją w filmie "Pod wiatr". Od jakiegoś czasu plotkuje się, że aktorka planuje ślub

Gwiazdy podczas premiery filmu 'To musi być miłość'Gwiazdy podczas premiery filmu 'To musi być miłość' Fot. KAPiF

Ilona OstrowskaIlona Ostrowska Fot. Instagram/ ilona_ostrowska_official

Violetta Arlak jako Halina Kozioł

Violetta ArlakVioletta Arlak Screen 'Ranczo', reż. W. Adamczyk; Telewizja Polska Studio A ; Kapif

Violetta Arlak wcielała się w żonę wójta, a później sama zaczęła pracować w urzędzie gminy w Wilkowyjach. Jej bohaterka była postacią charakterną, skorą do romansów. Uwiodła lekarza i aptekarza. W 2014 roku aktorka wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami".  Arlak ma na swoim koncie wiele ról. Widzowie doskonale pamiętają ja z "Dnia świra", "Chłopaki nie płaczą", "Zróbmy sobie wnuka" czy "Korony królów". 

Miała też epizod w filmie "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". Częściej niż w telewizji występuje jednak na deskach teatru. Możecie obejrzeć ją m.in. w sztukach Teatru Capitol. Prywatnie aktorka ma odważny styl i lubi się wyróżniać. 

Violetta ArlakVioletta Arlak KAPiF.pl / KAPiF.pl

Magdalena Kuta jako Leokadia Czerepach 

Magdalena KutaMagdalena Kuta Screen 'Ranczo', reż. W. Adamczyk; Telewizja Polska Studio A; Screen 'W głębi lasu', reż. L. Dawid, B. Konopka, Netflix

Magdalena Kuta w "Ranczu" wcielała się w księgową, która uległa urokowi Arkadiusza Czerepacha. Na koncie ma wiele znakomitych ról. Zagrała m.in. w "Seksmisji", "Między nami dobrze jest" czy "Made in Poland". Aktorkę dobrze znają też widzowie teatru telewizji. Ostatnio można było zobaczyć ją w sztuce "Matka odchodzi" Przemysława Stippy. Kuta od lat związana jest też z Teatrem TR. Gra w spektaklach Michała Borczucha czy Grzegorza Jarzyny. 

 

Ostatnio słuchacze II Programu Polskiego Radia mieli okazję usłyszeć Kutę w audycji "To się czyta".

 

Anna Stępień jako Kasia Solejuk

Anna StępieńAnna Stępień Screen 'Ranczo', reż. W. Adamczyk; Telewizja Polska Studio A ; Instagram/ anna_stepien

Anna Stępień występowała w "Ranczu" w latach 2006-2011, wcielając się w rolę Kasi Solejuk, czyli córki Kazimiery i Macieja. Kiedy zaczynała przygodę z "Ranczem", miała jedynie dziewięć lat. Obecnie Stępień ma 25 lat i mieszka w Warszawie. Po emisji serialu zakończyła karierę aktorską i skoncentrowała się na zdobywaniu wykształcenia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Anna StępieńAnna Stępień Instagram @anna_stepien

Maciej Cempura jako Szymon Solejuk 

Maciej CempuraMaciej Cempura Screen 'Ranczo', reż. W. Adamczyk; Telewizja Polska Studio A; Agencja Wyborcza

Kiedy Maciej Cempura zaczął wcielać się w rolę genialnego i ambitnego Szymka Solejuka, który uwielbiał konstruować samoloty, miał 10 lat. Widzowie szybko polubili tego bohatera. Cempura jeszcze w trakcie emisji "Rancza" dostał kolejną rolę. Zagrał w serialu "Odwróceni", a później w filmie "Janosik. Historia prawdziwa". Oprócz tego w jego filmografii widnieją takie tytuły jak: "Prawo Agaty", "Lekarze", "Obietnica" czy "Ułaskawienie".

Cempura w 2020 roku ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Nie każdy wie, że jest synem aktorskiej pary: Szymona i Doroty Cempurów. 

 
 

Marta Mazurek jako Julia Wargacz

Marta MazurekMarta Mazurek Screen 'Ranczo', reż. W. Adamczyk; Telewizja Polska Studio A; mazurek_marta/Instagram

Marta Mazurek w "Ranczu" wcieliła się w Julię Wargaczównę, nastoletnią córkę Wargaczów, którzy byli skłóceni z Solejukami. To właśnie w niej zakochał się jeden z synów zwaśnionych sąsiadów - Szymon. Aktorka ma obecnie 32 lata. Ostatnio mogliśmy ją widzieć w takich produkcjach jak "Wojenne dziewczyny", "Diagnoza" czy "Ojciec Mateusz". 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.