Ilona Ostrowska wychodzi za mąż? Wiemy, kim jest jej partner. To znany muzyk. Zdobył Fryderyka

Ilona Ostrowska weźmie drugi ślub? Wedle doniesień tygodnika "Świat i Ludzie" podobno ma się to stać już niebawem.

Więcej ciekawych artykułów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazety.pl.

Ilona Ostrowska ma na koncie wiele zawodowych sukcesów, jednak Polacy pokochali ją głównie za rolę Lucy w serialu "Ranczo". Aktorka dba o prywatność i nie jest zbyt aktywna w mediach społecznościowych. Teraz jednak pojawiły się doniesienia wskazujące na to, że gwiazda planuje ślub. Coś jest na rzeczy?

Zobacz wideo Ten Kim Kardashian kosztował 13 mln złotych. I to wcale nie rekord! Najdroższe pierścionki zaręczynowe gwiazd. Jest polski akcent

Ilona Ostrowska wyjdzie za mąż?

Mało kto pamięta, ale przed laty Ilona Ostrowska była związana z Tomaszem Karolakiem. Ich związek się rozpadł, a w 2004 roku aktorka wyszła za mąż za aktora i reżysera Jacka Borcucha. Dwa lata po ceremonii para powitała na świecie córkę Miłosławę. Niestety, małżeństwo Ostrowskiej i Borcucha nie przetrwało. Małżonkowie rozwiedli się w 2012 roku. Niedługo po rozwodzie gwiazda "Rancza" zaczęła pojawiać się na imprezach branżowych z reżyserem Krzysztofem Garbaczewskim. Ta relacja również jest już jedynie przeszłością.

Teraz Ostrowska związana jest z Patrykiem Stawińskim. Zakochani mają syna. Gustaw urodził się w 2016 roku. Trzy lata później Stawiński miał poprosić aktorkę o rękę. Narzeczeni nie mówili jednak publicznie o ślubie. Czyżby teraz planowali uroczystość? Pismo "Świat i Ludzie" donosi, że ślub Ostrowskiej i  Stawińskiego zbliża się wielkimi krokami. Sami zainteresowani nie odnieśli się jednak do tych rewelacji. 

Kim jest narzeczony Ilony Ostrowskiej?

Patryk Stawiński, znany szerszej publiczności jako Pat Stawiński, jest muzykiem. Realizuje się także jako  kompozytor, producent muzyczny i realizator dźwięku. Jest też współzałożycielem zespołu Homosapiens. Aktorka jakiś czas temu opublikowała na Instagramie jego zdjęcie. Miała ku temu ważny powód - gratulowała, ponieważ otrzymał Fryderyka.

Fryderyk dla mojego ukochanego. HUUUURA - napisała wówczas. 
 

Stawiński regularnie koncertuje z takimi muzykami jak Maria Peszek czy Natalia Przybysz.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.