Tomasz Karolak i Ilona Ostrowska byli zaręczeni! Ich relacja zakończyła się przez romans aktorki. "Zastałem tam mężczyznę"

Tomasza Karolaka kojarzymy głównie ze związków z Magdaleną Boczarską, Magdaleną Lamparską czy Violą Kołakowską, z którą ma dwoje dzieci. Mało kto wie, że aktor był kiedyś zaręczony z inną popularną gwiazdą telewizji. To z Iloną Ostrowską chciał spędzić resztę życia.

Ilona Ostrowska i Tomasz Karolak poznali się w trakcie studiów na jednym z artystycznych festiwali w Świnoujściu. Pomiędzy młodymi adeptami sztuki od razu zaiskrzyło. Pomimo dzielącej ich odległości, która wynikała z faktu studiowania w innych miastach, przez cztery lata z utęsknieniem kursowali na trasie Kraków-Wrocław po to, by choć na chwilę zobaczyć się z drugą połówką. Aktorzy planowali wspólną przyszłość, czego dowodem miały być zaręczyny. Relacja nie przetrwała jednak próby czasu, ponieważ Ilonie zaczęło brakować stabilności i obecności ukochanego. Poznała innego mężczyznę i za jakiś czas wzięła z nim ślub.

Karolak przyłapał Ostrowską ze znanym reżyserem

Tomasz Karolak powraca niekiedy wspomnieniami do wydarzeń sprzed lat związanych z Iloną Ostrowską. Na łamach prasy opowiedział o szczegółach rozstania z aktorką. Dzieląca wówczas studentów odległość była głównym powodem rozpadu ich związku. Dodatkowo w życiu Ilony pojawił się inny mężczyzna - popularny reżyser Jacek Borcuch, z którym kilka lat później wzięła ślub. Karolak odkrył romans ukochanej, gdy pojechał do niej do Wrocławia z niezapowiedzianą wizytą.  

Zastałem tam mężczyznę. Nie większego czy silniejszego. Takiego, co był na miejscu. Moje serce zostało wtedy złamane. Chyba niosę w sobie urazę. Mam strach przed wejściem w nową miłość - wyznał Tomasz. 

Ilona także z sentymentem opisuje to młodzieńcze uczucie. 

Było w tym coś pięknego: nieustająca tęsknota, miliony telefonów, samotne godziny spędzone w pociągu. Ale umykały nam wspólne chwile, wieczory we dwoje. Brakowało stabilności. […] Zaczęłam myśleć o domu. Wiedziałam, że nie chcę już zabawy w związek na odległość. 

Po kilku latach małżeństwa Ostrowska rozwiodła się z Jackiem Borcuchem. Karolak natomiast nigdy nie stanął na ślubnym kobiercu. Aktorzy utrzymują dobre relacje i spotykają się przy okazji realizacji wspólnych projektów. 

 

Zarówno Tomaszowi, jak i Ilonie życzymy szczęścia w odnalezieniu prawdziwej miłości. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA