Ilona Ostrowska sprzedaje klimatyczną posiadłość. Cena zachęca. "Możliwość spokojnego życia"

Ilona Ostrowska poinformowała fanów, że sprzedaje posiadłość. Klimatyczny dom otoczony sadem znajduje się w miejsowości Gorajec-Stara Wieś.

Ilona Ostrowska podjęła ważną decyzję w swoim życiu. Aktorka, którą szersza publiczność pokochała za rolę Lucy w "Ranczu", sprzedaje swoją wiejską posiadłość. Informacją o tym podzieliła się na swoim Instagramie. 

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Ilona Ostrowska sprzedaje dom

Ilona Ostrowska nie należy do grona gwiazd, które dzielą się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym i nie publikuje wielu zdjęć. Teraz na Instagramie pochwaliła się uroczym domem. Okazuje się, że aktorka sprzedaje posiadłość, która mieści się niemal w sercu Parku Roztoczańskiego, w miejscowości Gorajec-Stara Wieś. Gwiazda w opisie pod fotografią zamieściła ogłoszenie sprzedaży, w którym zdradziła nieco szczegółów na temat posiadłości. 

Drodzy, jest do kupienia piękna posiadłość 0,2h ziemi z drewnianym domem na podstawie z kamienia.  250 metrów kwadratowych, rok budowy: 1996, garaż do remontu - czytamy. 

Aktorka poinformowała, że dom ma trzy kondygnacje oraz oranżerię. 

Parter: pokój z kominkiem, kuchnia, wc, spiżarnie,
Pietro: trzy sypialnie łazienka, wc,
Strych: dwie sypialnie, wc.

Aktorka podała, że dom otoczony jest sadem.

Świetna możliwość na stworzenie bazy kajakowej, agroturystyki, działalności handlowej lub po prostu spokojnego życia - zachwalała. 
 

Aktorka nie podała ceny, za którą chce sprzedać klimatyczną posiadłość (a klimat jest, zerknijcie na zdjęcia w naszej galerii). Ogłoszenie sprzedaży domu nie trudno jednak znaleźć w sieci. Wynika z niego, że dom z ziemią można nabyć za 200 tysięcy złotych. Dobra cena?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.