Ilona Ostrowska zamieszkała z nowym facetem. Jest od niej młodszy o 9 lat!

Aktorka nareszcie jest szczęśliwa.

Przez ostatnie dwa lata Ilonie Ostrowskiej nie wiodło się najlepiej. Choć kariera aktorki rozkwitała, w jej życiu osobistym nie działo się równie dobrze. Mąż Ostrowskiej, reżyser Jacek Borcuch , wdał się w romans z młodziutką Olgą Frycz . Małżonkowie próbowali uratować związek ze względu na dobro 6-letniej córeczki, Miłosławy, jednak ostatecznie para zdecydowała się na rozwód.

Jacek Borcuch, Ilona Ostrowska.Jacek Borcuch, Ilona Ostrowska. KAPIF

Wygląda na to, że Ostrowska trudne chwile ma już za sobą. 38-letnia odtwórczyni roli Lucy w serialu "Ranczo" ma nowego partnera. Jest nim 29-letni Krzysztof Garbaczewski. Wszystko wskazuje na to, że aktorka nareszcie znalazła odpowiedniego faceta. Jak donosi Fakt .pl, para zamieszkała nawet razem.

Ilona na początku bała się nowego związku, ale Krzysztof szybko zdobył jej serce. Jest ciepły, odpowiedzialny i świetnie dogaduje się z jej córką. Dlatego Ilona nie chciała już czekać i od jakiegoś czasu m ieszkają razem. Jest bardzo szczęśliwa - zdradziła w rozmowie z tabloidem koleżanka aktorki.

Jacek Borcuch, Ilona Ostrowska.

Podobno Ostrowskiej zupełnie nie przeszkadza to, że jej partner jest młodszy. Co więcej - różnica wieku nie tylko nie jest problemem, ale wręcz dodaje aktorce skrzydeł. Ilona zaczęła o siebie bardziej dbać i żyje pełnią życia. A przede wszystkim - częściej się uśmiecha. Tak, jak na niedawnej konferencji TVP.

Ilona Ostrowska.Ilona Ostrowska. Kapif

Życzymy Ilonie wszystkiego dobrego i mamy nadzieję, że u boku Krzysztofa zazna prawdziwego szczęścia, na które zdecydowanie zasługuje!

Oldżi

Zobacz także:

Katarzyna Adamik pokazała się z partnerką. Pierwszy raz oficjalnie razem!

Wielki powrót NIANI! Dygant znowu w centrum uwagi

Elegancka Mucha i Skrzynecka w dresie. Jak wyglądały na otwarciu SPA?

Więcej o:
Copyright © Agora SA