Meghan Markle i książę Harry całują się po zwycięskim meczu polo. Aż pobrudziła go szminką

Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w niedzielnym meczu polo, który został zorganizowany na rzecz kilku lokalnych organizacji charytatywnych. Podczas wręczania nagrody publicznie okazali sobie czułość.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl

Podczas wydarzenia, które odbyło się w Santa Barbara Polo Club, książę Harry grał z drużyną Las Padres. Ekipa wnuka królowej Elżbiety okazała się najlepsza i wygrała puchar Lisle Nixon Memorial. Na zakończenie imprezy Meghan Markle wręczała trofeum, całując każdego zawodnika w oba policzki. Daily Mail podaje, że na oczach reporterów w usta pocałowała natomiast księcia Harry'ego, a następnie starła szminkę z jego twarzy. 

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Dawid Kwiatkowski; Marcelina ZawadzkaPolsat SuperHit Festiwal. Tłum gwiazd na czerwonym dywanie

Meghan Markle i książę Harry pocałowali się na meczu polo

Księżna Sussex na charytatywnej imprezie pojawiła się czarnym kapeluszu z szerokim rondem, czarno-białej bluzce w kropki i kremowych plisowanych szortach z wysokim stanem za 670 funtów (około 3,6 tys. zł). Całość uzupełniła czarnymi szpilkami. Urodę podkreśliła natomiast delikatnym makijażem, któremu pazura dodała czerwona szminka. 

Książę Harry dopiero niedawno dołączył do Las Padres. Drużynę prowadzi gwiazda argentyńskiego sportu, a prywatnie jego przyjaciel, Nacho Figueres, którego uważa się za najsłynniejszego gracza polo na świecie. Figueres to także model, a od 2005 roku jest twarzą Black Label Ralpha Laurena.

Książę Harry i Meghan MarkleKsiążę Harry i Meghan Markle 6Karl Larsen/BACKGRID / BACKGRID / Backgrid USA / Forum / 6Karl Larsen/BACKGRID / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Lara Gessler i Piotr SzelągLara Gessler ujawniła płeć drugiego dziecka. "Chciałam tego całe życie"

Sportowe aspiracje księcia Harry'ego mogą stać się kością niezgody między nim a rodziną królewską. Od dawna ich stosunki są napięte, choć być może ociepliła je ostatnia niezapowiedziana wizyta Sussexów. Jak podał niedawno portal sport.interia.pl, książę Harry miał zobowiązać się, że wystąpi w następnych spotkaniach, już do końca sezonu. Jak można się domyślić, przypadają one mniej więcej na czas uroczystości ku czci brytyjskiej monarchini, które odbędą się w ramach Platynowego Jubileuszu. 

Więcej zdjęć Meghan Markle i księcia Harry'ego znajdziesz w galerii na górze strony. 

Więcej o: