Meghan Markle przyłapana przez paparazzi. Odsłoniła nogi

Meghan Markle została wraz z księciem Harrym przyłapana w Santa Barbara. Tylko zobaczcie, jak się ubrała.

Więcej informacji na temat członków rodziny królewskiej na stronie głównej Gazeta.pl.

Odkąd Meghan Markle i książę Harry zamieszkali w Kalifornii, nieczęsto można ich dostrzec podczas publicznych wyjść. Tym razem jednak paparazzi spotkali parę w Santa Barbara. To właśnie tam książę grał w polo. Na kadrach widać, że oboje bawili się doskonale. Uwagę zwracają jednak stylizacje Markle. Aktorka postawiła na szorty.

Księżna Kate, królowa ElżbietaKsiężna Kate ukochała sobie klasykę, za to Anna wygodę. Podglądamy domy royalsów

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Meghan Markle odsłoniła nogi 

Przed megxitem książę Harry i Meghan Markle musieli dostosowywać się do protokołu pałacu. Ten dotyczył m.in. ich strojów. Służąc rodzinie królewskiej, Markle nie mogłaby publicznie pokazać się w mini czy szortach. Teraz jednak gwiazda "W garniturach" może bezkarnie odsłaniać nogi. Nic więc dziwnego, że kiedy przez dwa dni kibicowała mężowi, gdy ten grał w polo w Santa Barbara Polo and Racquet Club, a pogoda dopisywała, wskoczyła w szorty. Pierwszego dnia rozgrywek Meghan pojawiła się w jeansowej koszuli i szortach. Stylizację uzupełniały okulary oraz sandały na zaledwie kilkucentymetrowej platformie. Markle związała też włosy w wysoki kucyk. 

Kolejnego dnia 40-latka pojawiła się również w monochromatycznym zestawieniu - białą, luźną koszulę połączyła z jasnymi spodenkami. Do tego brązowy pasek, okulary przeciwsłoneczne i takie same jak poprzednio sandały. Tym razem Markle zmieniła fryzurę - upięła włosy w luźny koczek. 

W którym wydaniu podoba wam się bardziej?

ZOBACZ TEŻ: Książę Harry uniósł koszulkę i odsłonił klatę. Życie w USA mu służy

POLECAMY: Biografka księżnej Diany uderza w Meghan Markle. Wytknęła jej zamiłowanie do luksusu. Ujawni paskudne szczegóły

Więcej o: