Meghan Markle przyłapana przez paparazzi. Odsłoniła nogi

Meghan Markle została wraz z księciem Harrym przyłapana w Santa Barbara. Tylko zobaczcie, jak się ubrała.

Więcej informacji na temat członków rodziny królewskiej na stronie głównej Gazeta.pl.

Odkąd Meghan Markle i książę Harry zamieszkali w Kalifornii, nieczęsto można ich dostrzec podczas publicznych wyjść. Tym razem jednak paparazzi spotkali parę w Santa Barbara. To właśnie tam książę grał w polo. Na kadrach widać, że oboje bawili się doskonale. Uwagę zwracają jednak stylizacje Markle. Aktorka postawiła na szorty.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Meghan Markle odsłoniła nogi 

Przed megxitem książę Harry i Meghan Markle musieli dostosowywać się do protokołu pałacu. Ten dotyczył m.in. ich strojów. Służąc rodzinie królewskiej, Markle nie mogłaby publicznie pokazać się w mini czy szortach. Teraz jednak gwiazda "W garniturach" może bezkarnie odsłaniać nogi. Nic więc dziwnego, że kiedy przez dwa dni kibicowała mężowi, gdy ten grał w polo w Santa Barbara Polo and Racquet Club, a pogoda dopisywała, wskoczyła w szorty. Pierwszego dnia rozgrywek Meghan pojawiła się w jeansowej koszuli i szortach. Stylizację uzupełniały okulary oraz sandały na zaledwie kilkucentymetrowej platformie. Markle związała też włosy w wysoki kucyk. 

Kolejnego dnia 40-latka pojawiła się również w monochromatycznym zestawieniu - białą, luźną koszulę połączyła z jasnymi spodenkami. Do tego brązowy pasek, okulary przeciwsłoneczne i takie same jak poprzednio sandały. Tym razem Markle zmieniła fryzurę - upięła włosy w luźny koczek. 

W którym wydaniu podoba wam się bardziej?

ZOBACZ TEŻ: Książę Harry uniósł koszulkę i odsłonił klatę. Życie w USA mu służy

POLECAMY: Biografka księżnej Diany uderza w Meghan Markle. Wytknęła jej zamiłowanie do luksusu. Ujawni paskudne szczegóły

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.