Aneta Zając na archiwalnym zdjęciu. Nie poznacie jej w tym kolorze

Aneta Zając przyzwyczaiła nas do swojego koloru włosów. Od wielu już lat kojarzymy ją jako blondynkę z serialu "Pierwsza miłość". Aktorka pokazała archiwalne zdjęcie, na którym ciężko ją rozpoznać.

Więcej ciekawostek z świata show-biznesu przeczytasz na stronie Gazeta.pl 

Aneta Zając rozpoczęła karierę aktorską w 2000 roku, kiedy pojawiła się w serialu TVP2 "Na dobre i na złe". Później była również w obsadzie "Plebanii", a od 2004 roku gra jedną z głównych ról w "Pierwszej miłości". To właśnie ta produkcja przyniosła aktorce dużą popularność. Zając jest aktywna w mediach społecznościowych, a na Instagramie obserwuje ją ponad 260 tysięcy osób. To właśnie tam Zając wrzuciła swoje zdjęcie sprzed lat, na którym widzimy ją w zupełnie innym wydaniu. Fotografia wywołała u fanów "Pierwszej miłości" lawinę wspomnień.

Była wziętą modelką, a teraz żyje na ulicy. Loni Willison zniszczyła swoją karierę. Nie ona jednaByła wziętą modelką, a teraz żyje na ulicy. Loni Willison zniszczyła swoją karierę

Zobacz wideo Aneta Zając świętuje urodziny synów

Aneta Zając pokazała archiwalne zdjęcie. Fryzura prawie jak u Shazzy

Zając na fotografii pozuje w białej sukni oraz fryzurze w kolorze bordo, która do złudzenia przypomina charakterystyczny look Shazzy. Aktorka podpisała zdjęcie:

W przerwie między scenami - z kawką w dłoni - odpoczywam. Pamiętacie te odcinki? - zapytała fanów Zając.
 

Fani momentalnie odpisali aktorce, zaczynając wspominać stare odcinki "Pierwszej miłości", z których pochodzi zdjęcie. W komentarzach czytamy:

Coś mi świta... Marysia miała jakiś problem z pamięcią, nie?
Ale to było dawno, ale fajnie się oglądało i przyjaciółka była super wtedy, Tatiana, a poza tym kolor włosów też pasował. Pięknie pani w tym kolorze!
Piękne odcinki to były, jak dobrze pamiętam, Majka straciła pamięć i pracowała w jakimś klubie go-go, oglądało się za dzieciaka... To były czasy - wspominali fani.

Pamiętacie pierwsze odcinki "Pierwszej miłości"? 

Więcej o: