Blanka Lipińska pozuje z bratem na wakacjach. Podobni? Widać gołym okiem

Blanka Lipińska poleciała z bratem i jego żoną na Kretę. Wybrali się w rejs przy zachodzie słońca. Nie zabrakło wspólnego zdjęcia.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Po ciężkich miesiącach pracy na planie "365 dni: Ten dzień" Blanka Lipińska wybrała się na zasłużony urlop. Wspólnie z bratem i jego ukochaną postawiła na słoneczną Kretę, skąd codziennie dzieli się z fanami pięknymi kadrami.

Zobacz wideo Blanka Lipińska uniosła się na planie filmu! „Odpaliłam się jak pochodnia"

Jennie Garth, Mellisa Joan Heart, Pamela AndersonAktorki z produkcji sprzed lat. Serialowa Sabrina nie zagrała znaczącej roli

14 maja pisarka erotyków w żeglarskim looku wsiadła do łódki i popłynęła na pobliską bezludną wyspę. Wraz ze swoimi towarzyszami mieli okazję pocieszyć się nadmorskim zachodem słońca. Na miejscu zobaczyli kościół i króliki, bo tylko to znajdowało się w wybranym przez nich miejscu. Nie zabrakło pamiątkowego zdjęcia.

Blanka Lipińska pokazała brata

Na Instagramie Blanki Lipińskiej szybko pojawiło się zdjęcie z wycieczki. Celebrytka była ubrana w krótkie spodenki i koszulkę w paski. Stylizację dopełniła okularami przeciwsłonecznymi oraz chustą ze śliskiego materiału, którą jak sama podaje kupiła z drugiej ręki za jedyne 12 złotych. Uwagę jednak zwraca jej brat. Trzeba przyznać, że obydwoje wyglądają świetnie.

Nie wiem, jakie są Wasze relacje z rodzeństwem, ale moje wydają się całkiem spoko - pisała Lipińska.
 

To nie pierwszy raz, kiedy Jakub zagościł w mediach społecznościowych celebrytki. W ubiegłym roku pochwaliła się, że Jakub jest prawdziwym geniuszem i sprawdza się w każdej dziedzinie oprócz muzyki. Zawsze byli swoimi przeciwieństwami. Do dziś pozostają w dobrych relacjach i chętnie spędzają wspólny czas. W mediach społecznościowych żony brata Blanki Lipińskiej nie brakuje zdjęć z dziećmi i wspólnych wyjazdów.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska wyznała, że została zdradzona. I wybaczyła

Jakub Lipiński nie jest jedynym członkiem rodziny, z którym Blanka pozostaje w bliskich relacjach. Pisarka erotyków utworzyła na Instagramie wyróżnioną relację, gdzie dokumentuje chwile z bliskimi.

Więcej o: