Małgorzata Rozenek odsłania kulisy imprezy urodzinowej Radosława. Tort w czaszki, znani goście i piękny widok z okna

Małgorzata Rozenek wie, jak zaskoczyć. Mimo że są z Radosławem Majdanem razem już kilka dobrych lat, ona wciąż udowadnia, że czują się ze sobą jak para zakochanych nastolatków. Impreza urządzona w rock'n'rollowym stylu najlepiej o tym świadczy.

Więcej o prywatnych momentach z życia gwiazd i celebrytów przeczytacie w tekstach na Gazeta.pl

10 maja Radosław Majdan skończył 50 lat. W tym czasie, razem z Małgorzatą Rozenek, przebywał w Miami, gdzie miał okazję oglądać wyścig F1. Ukochana piłkarza już zapowiedziała, że z pewnością tam wrócą. W Polsce Małgorzata postanowiła zorganizować mężowi porządną imprezę urodzinową, na którą zaprosiła bliskich przyjaciół. Był piętrowy tort, plejada znanych gości i tematyczne dekoracje. I te widoki z okna! W końcu Rozenek wybrała na tę okazję specjalne miejsce. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o macierzyństwie: „Nie jestem wyrozumiała"

Małgorzata Socha, Tomasz KammelU Kammela luksus, a u Sochy przytulnie. Zobaczcie, jak polskie gwiazdy urządziły swoje kuchnie

Małgorzata Rozenek zorganizowała Radosławowi Majdanowi urodziny

Impreza urodzinowa Radosława Majdana została zorganizowała w hotelowym apartamencie z widokiem na Pałac Kultury i Nauki. Jak mogliśmy się dowiedzieć z obszernych fotorelacji, przyjęcie zostało utrzymane w rock'n'rollowy klimacie. W dosyć ciemnym pomieszczeniu ze złotą ścianą, pojawił się zespół grający na żywo dla gości i solenizanta. Pod sufitem unosiły się złoto-czarne balony. W podobnych kolorach był tort piętrowy Radosława, dodatkowo przyozdobiony gitarami i czaszkami. 

Zobacz też: Radosław Majdan popłakał się na widok urodzinowej niespodzianki. Rozenek jednak nie pomyślała o wszystkim. Ups!

Na liście gości pojawili się m.in. Izabela Janachowska z partnerem i projektant Łukasz Jemioł. Nie mogło zabraknąć także synów Rozenek, Stanisława i Tadeusza, którzy razem ze wszystkimi wznosili toast za Radosława. Wcześniej, przed rozpoczęciem imprezy, pozowali razem z mamą na tle malowniczego widoku z okna hotelu. Dzięki tym zdjęciom mogliśmy się przekonać, że Małgosia wpasowała się w klimat imprezy i wybrała odważną małą czarną, która, za sprawą prześwitującego materiału, odsłoniła płaski brzuch celebrytki. Do sukienki dobrała ciężkie motocyklowe buty, sięgające prawie kolan. 

 

Relacje z urodzin znajdziecie w naszej galerii. 

Więcej o: