Elżbieta Zapendowska oceniła szansę Krystiana Ochmana na Eurowizji. Nie owijała w bawełnę. "Dziwna piosenka"

Eurowizja 2022. Elżbieta Zapendowska wypowiedziała się na temat piosenki "River" Krystiana Ochmana. Specjalistka od emisji głosu nie jest zachwycona kompozycją.

Więcej informacji na temat Eurowizji znajdziesz również na stronie głównej Gazeta.pl.

Za nami pierwszy półfinał konkursu Eurowizji. Znamy już listę dziesięciu państw, które zakwalifikowały się do finału. Przed nami wciąż jednak występ Krystiana Ochmana - reprezentant Polski zaprezentuje się na scenie 12 maja. Wokalista zdobywa wysokie noty u bukmacherów, co może wróżyć wysoką pozycję w finale Eurowizji. Szansę Ochmana oceniła również specjalistka od emisji głosu - Elżbieta Zapendowska

Zobacz wideo "Na tej płycie jest dużo niepewności. W tym wieku musimy się odnaleźć". Wywiad z Krystianem Ochmanem

Eurowizja 2022. Elżbieta Zapendowska oceniła szansę Krystiana Ochmana

Zapendowska przyznała na łamach Onetu, że choć uważa Krystiana Ochmana za utalentowanego wokalistę, to nie jest zachwycona utworem "River". Byłej jurorce "Idola" ciężko jest jednak ocenić jego szansę, bo nie zna propozycji od kandydatów z innych państw.

Powiem szczerze - bardzo dziwna jest ta jego piosenka, ale sam wokalista jest bardzo sprawny. Trudno ocenić jego szanse, ponieważ nie znam pozostałych piosenek. Dla mnie Eurowizja jest od wielu lat zagadką, ponieważ potrafi naprawdę zaskoczyć. Może właśnie tegorocznym zaskoczeniem będzie wygrana Ochmana? Przekonamy się niebawem, ale podkreślam - nasz reprezentant śpiewa całkiem czysto, co jest wielkim plusem, ale mógłby mieć zdecydowanie lepszą piosenkę - powiedziała na łamach Onet.pl.
 

Krystian Ochman w półfinale 12 maja zmierzy się z reprezentantami m.in. Szwecji, Estonii, Finlandii oraz Austrii. Wystąpi na scenie jako czternasty, co na ogół uważane jest za dość szczęśliwą pozycję. Jak wy oceniacie szansę Ochmana w drodze do finału?

Więcej o: