Artur Barciś chroni swoich bliskich, ale teraz pokazał syna. Pojawią się razem na antenie. Franciszek uśmiech odziedziczył po tacie

Artur Barciś nieczęsto opowiada o swojej rodzinie w mediach. Tym razem zrobił wyjątek i wystąpił w show Krzysztofa Ibisza - "Demakijaż" z synem. Panowie na pierwszy rzut oka nie są do siebie podobni, ale jest coś, co ich łączy!

Więcej o rodzinach znanych i lubianych gwiazd show-biznesu przeczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Artur Barciś zasłynął brawurowo zagranymi rolami w serialach "Miodowe lata" i "Ranczo". Widzowie pokochali go za talent aktorski i wyraziste kreacje aktorskie w kultowych produkcjach. Aktor ma sukcesy nie tylko na polu zawodowym, ale także prywatnym. Od lat jest związany z Beatą Barciś. Para doczekała się wspólnego syna - Franciszka, który ma obecnie 33 lata. Nie jest specjalnie podobny do ojca, ale jedna rzecz ich łączy.

Zobacz wideo "Ranczo" szybko zyskało miano ulubionej produkcji Polaków. Sprawdź, dlaczego!

Mikołaj Krawczyk, Dariusz KrupaKrupa i Krawczyk nie płacili alimentów. Takich przypadków w show-biznesie jest więcej

Artur Barciś wystąpił w talk-show z synem. Panowie nie są do siebie specjalnie podobni, ale po pewnym szczególe możecie ich poznać!

Aktor razem z synem pojawił się w programie "Demakijaż" prowadzonym przez Krzysztofa Ibisza. Widzowie będą mogli poznać bliżej 33-letniego syna znanego ojca, który zasłynął rolą w produkcji TVP - "Ranczo". Mężczyzna poszedł w ślady znanych rodziców i tak jak oni pracuje w branży filmowej. Na co dzień zajmuje się montażem, a oprócz tego jest także grafikiem komputerowym. 33-latek w szczęśliwym związku z Joanną Żydowicz, którą poślubił w 2014 roku. W 2017 roku na świat przyszedł ich syn - Gustaw.Ojciec i syn w rozmowie z dziennikarzem opowiedzieli o tym, jak wyglądają ich wspólne relacje. O pasjach, inspiracji i radach, jakie pomagają ich w codziennym życiu. Premiera odcinka z udziałem panów nie jest jeszcze znana, ale już dziś wiemy, że będzie to niesamowita okazja do poznania bliżej rodziny Barcisiów.

Artur Barciś, Franciszek BarciśArtur Barciś, Franciszek Barciś 'Demakijaż' Polsat Cafe

Na zdjęciu widać, że panowie nie są jakoś szczególnie do siebie podobni. Syn aktora jest potężnej postury i ma łagodniejsze rysy twarzy, po których widać, że udał się do mamy Beaty. Jest jednak pewne pdoobieństwo jeżeli chodzi o spojrzenie pełne iskier i pasji. Pod tym względem ojciec i syna są identyczni!

Więcej o: