Oliwia Bieniuk w objęciach przystojnego blondyna. "Jest fajnie"

W mediach społecznościowych pojawiało się zdjęcie Oliwii Bieniuk w towarzystwie przystojnego blondyna. Czyżby córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka była zakochana?

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

W czerwcu ubiegłego roku Oliwia Bieniuk zdradziła, że rozstała się z Michałem Krasodomskim. Od tego czasu celebrytka niechętnie mówiła o swoim życiu uczuciowym, a na pytania fanów dotyczące nowego partnera odpowiadała, że obecnie skupia się na karierze i wyzwaniach zawodowych. 

Zobacz wideo Czy Oliwia Bieniuk jest gotowa na miłość?

W sieci pojawiło się zdjęcie Oliwii Bieniuk z przystojnym mężczyzną 

Jak donosi portal Jastrząb Post, w ostatnim czasie celebrytka była widywana w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Co więcej, podczas spotkań widać było, że oboje świetnie czują się w swoim towarzystwie. 

Ostatnio Oliwa była widziana kilka razy z tajemniczym blondynem, a teraz Grzegorz (bo tak ma na imię) dodał z nią zdjęcie. Para jest na nim bardzo uśmiechnięta, ale na żywo czułości bywa jeszcze więcej - podaje informator portalu Jastrząb Post.

Rzeczywiście na profilu wspomnianego wyżej Grzegorza pojawiło się zdjęcie, na którym uśmiechnięta Oliwia Bieniuk przytula się do niego. Do opublikowanej na Instagramie fotografii mężczyzna dodał krótki podpis.

Jest fajnie! - napisał.

Okazuje się jednak, że łączą ich jedynie przyjacielskie relacje. Oliwia i Grzegorz poznali się na planie "Tańca z Gwiazdami". Od tego czasu utrzymują ze sobą kontakt i świetnie się dogadują. 

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk Screen: Instagram/@grzegorz_tlalka

Jaki powinien być idealny mężczyzna zdaniem Oliwii Bieniuk? 

Jakiś czas temu Bieniuk zdradziła, czym najczęściej kieruje się przy wyborze potencjalnego partnera.

Nie mam jakiegoś typu faceta. Ważniejsze jest to, co ma w środku, a nie jak wygląda.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak życzyć jej, aby udało jej się znaleźć szczęście u boku wymarzonego księcia z bajki. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl 

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.