Amber Heard naśladuje Johnny'ego Deppa. Podobnie się ubiera, mówi jak on. Psycholog wysnuła teorie

W głośnym procesie o zniesławienie, który Johnny Depp wytoczył byłej żonie, pojawiają się coraz to nowe fakty. Psycholog kliniczna i sądowa, która zeznała w sprawie, uważa, że Amber Heard cierpi na zaburzenia osobowości. To one mają być powodem pewnych zachowań, takich jak naśladowanie przez aktorkę strojów byłego męża.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Trwa proces sądowy pomiędzy Johnnym Deppem a Amber Heard. Z rozprawy na rozprawę ujawniane są nowe fakty w związku ze sporem pomiędzy byłymi małżonkami. Psycholog kliniczna zeznająca w sprawie zasugerowała, że aktorka mierzy się z zaburzeniami osobowości. Jednym z efektów ma być naśladowanie przez aktorkę zachowania, sposobu ubierania się, a nawet mówienia byłego męża.

Zobacz wideo O co chodzi w konflikcie Johnny'ego Deppa i Amber Heard?

Amber Heard ubiera się w sądzie jak Johnny Depp. Ma to być spowodowane zaburzeniami psychicznymi aktorki

Jedną z osób, które zeznały w sądzie w głośnym procesie o zniesławienie, jest psycholog kliniczna i sądowa dr Shannon Curry. Jak podaje The Mirror, po dwukrotnym spotkaniu z aktorką w 2021 roku, przestudiowaniu dokumentacji medycznej, wszelkich dostępnych nagrań i dokumentów w sprawie zasugerowała, że gwiazda "Aquamana" najprawdopodobniej cierpi na zaburzenia osobowości typu borderline oraz histrioniczne zaburzenie osobowości. 

Zajmując swoje stanowisko, doktor Curry wyjaśniła, że pograniczne zaburzenie osobowości może powodować pewne zachowania ze strony osób nim dotkniętych:

Kiedy osoba z tym zaburzeniem przechodzi przez początkową fazę zauroczenia, często przybiera tożsamość tych osób. (...) Czasem przybierają tożsamość osób, z którymi spędzają czas, ponieważ jest to kojące. 

To może wyjaśniać kwestie, o których od jakiegoś czasu rozpisują się fani i media na całym świecie. Chodzi o próby upodobnienia się Heard do byłego męża, poprzez naśladowanie jego strojów, w których pojawia się na sali sądowej. Ekspertka medyczna stwierdziła, że osoby cierpiące na takie zaburzenia mogą naśladować sposób ubierania się, zainteresowania, a nawet sposób, w jaki mówią inni. W kontekście histrionicznych zaburzeń osobowości dodała także, że tak naprawdę są to dwie strony tego samego medalu i dodała:

Są one dramatyczne, niekonsekwentne, emocjonalne i nieprzewidywalne.

Rzuca to nowe światło na kwestię poruszoną przez fanów w mediach społecznościowych. Od pewnego czasu w sieci rosła bowiem ilość komentarzy, zwracających uwagę na to, że gdy Amber Heard wydaje się naśladować stroje, w jakich Johnny Depp przychodził na salę rozpraw. 

Zerknijcie do naszej galerii i oceńcie sami. Naśladuje stroje byłego męża?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.